Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik örök szerelem, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik örök szerelem, vagy a szerelem törvényszerűen átalakul egy idő után szeretetté?

Figyelt kérdés
Mert ha nem létezik, akkor a mai (főleg lányok) hogy fognak megállapodni, vagy mindig keresik a szerelmet, mert ismerjük a mai lányok hozóállásást ehhez ELMÚLT és ezért vége.
2013. jan. 17. 18:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Inkább nem részletezem... Nem létezik, átalakul.

Mai lányok....

Talán a normálisabbak értékelni tudják a kapcsolatot. De amúgy honnan tudjuk...

2013. jan. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem létezik. Valamikor 30 éves korukra be nő a fejük lágya. Valakinek később...
2013. jan. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Egy idő után mindenképpen átalakul ez tény.

És úgy fognak megállapodni,hogy bizonyos kor után már nem a bulik,próbálkozások lesznek az első helyen hanem az,hogy legyen egy férfi akivel megtudnak öregedni...ez teljesen normális. Én is leragadhattam volna az első szerelmemnél 22 évesen de nem láttam értelmét mikor még előttem volt rengeteg idő és fiatal voltam. Mára ez nyilván megváltozott (bár még nem vagyok öreg :) )

35 éves vagyok és eszemágában sincs szakítani a párommal hiába nincs már meg a rózsaszín ködös időszak.

2013. jan. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 ASOT ***** válasza:
100%
Amikor az ember nagyon éhes és megkívánja a pizzat, és az megérkezik és úú definom meg dejó deszeretem, akkor odáig van a pizzáért meg vissza, mikor tele lesz jollakik akkor az már csak egy pizza volt, de továbbra is szereti a pizzát és bármikor enne de amikor éhes akkor aztán nagyon imádná...
2013. jan. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Vagy alapból nincs szerelem, hanem csak egyszerű testi vonzalom, de egy igazi szerelem nem attól fog átalakulni szeretetté mert hogy csökken az emberek nemi vágya, mert ilyen alapon én is minden nőbe szerelmes vagyok, akit vonzónak találok, tehát..... furcsa ez a dolog.... :)
2013. jan. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nincs örök szerelem, ha elmúlik akkor derül ki h mi is a valóság h mi az ami maradt.


De ez a pizza hasonlat ez roh*dtjó ezt elmentem! :)

2013. jan. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
2013. jan. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, nekem mit jelent a szerelem. Mert sokan csak az első szenvedélyes fellángolást tarják annak. Az lehet, hogy elmúlik. De az olyan szerelemnek, amit nem kizárólag a hormonok játéka és az újdonság varázsa tart életben, szerintem nem muszáj elmúlnia.
2013. jan. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A vonzás a két ellentétes pólus között végig megmaradhat. Persze ezen dolgozni kell, önmagadban és a nőddel/pasiddal együtt is, de elsősorban magadban. Mindig lehet egy nő/férfi aki felszítja benned a tüzet és nem esélytelen hogy ez a házastársad, akár 70 évesen is. Ez nem csak úgy jön magától. Sokan a könnyebnek tűnő utat választják és nem foglalkoznak ezzel az egésszel.

Ezt a "megöregedni valakivel" dolgot sose tudtam magamévá tenni, nem hiszem hogy a "mai lányok" gondolkoznának így, én például nem vagyok lány, és tizenéves is elég rég elmúltam. Inkább megöregednék egyedül, mint egy öregasszonnyal aki iránt semmit sem érzek, maximum szánalmat és megszokást.

Mondom mindezt úgy hogy most is egy több éve tartó kapcsolatom van. Ha tartósabb ideig úgy érezném hogy nem vonzzuk egymást "úgy", akkor véget vetnék az egésznek, semmi értelme. Gyereket egy ismeretlen nőnek is tudnék "csinálni", attól nem lenne jobb nekem hogy "családot alapítok".

2013. jan. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
A szerelem szeretetté, aztán megszokássá válik..
2013. jan. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!