Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás. Ki hogy vészelte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás. Ki hogy vészelte át? Mi a legjobb gyógyír?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Szesz, kurv@k!
2013. jan. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az idő, és a jó társaság. Eljárkálni barátokkal mindig és egy idő után jobb lesz.
2013. jan. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazán jó gyógyír nincs rá.

Egyedül az idő, ami gyógyít, ahogy azt az előző hozzászóló is írta. :)

2013. jan. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig foglal el magad! Ismerkedj!
2013. jan. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
idő
2013. jan. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

En ilyenkor bulizok, összefekszem kb. minden könnyen kaphato csajjal, elsirom barataimnak, hogy mennyire üresnek erzem magam.


Aztan eltelik par het-honap, es (eddig legalabbis igy volt) ramtalal egy olyan lany, akiben a külsön kivül a lelek is megfog, akit nem irok le, ha nem sikerül elsöre hanyatdöntenem es vegre kilabalok a katarzisombol.

2013. jan. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Olyan zenék és filmek, amiktől felvidulsz; családdal + barátokkal lógás (nem feltétlenül ivás, az nem mindenkinek válik be). Sokat segíthet, ha van valami hobbid, amiben le tudod vezetni az esetleges feszültséget, vagy kiadhatod az érzelmeid (nekem ilyen a tánc, torna, írás). Amennyire csak lehet, tüntesd el a rá emlékeztető dolgokat. Aztán a többit az idő elintézi :) Túl lehet élni mindenkit, így 3. szakítás után már én is elhiszem. Majd a következő jobb lesz.


20/L

2013. jan. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Barátok, haverok, buli, piálás.

De gondolj arra hogy van ennél rosszabb. Például az amikor szeretsz valakit és nem is jársz vele. Még mindig jobb ha jártál vele egy ideig.

2013. jan. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%

Nekem elég friss az "élmény"..

Első sokk után itthon egy kis tömény, hogy ne remegjen kezem-lábam.

Utána meg el kell foglalni magad, én sportolok, futni járok, elmegyek barátokhoz beszélgetni. Mindegy, csak ne itthon üljön az ember.

Próbálni kell azt tudatosítani, hogy lehetne rosszabb is.

Végső soron a legjobb gyógyszer az idő.

2013. febr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!