Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem akar eljönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akar eljönni hozzám, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mikor megbeszéljük, hogy találkozunk, mindig mondom, hogy most jöjjön ő hozzánk, de akkor mérges lesz és mindig azt mondja, hogy az kizárt meg biztos hogy nem, ja meg hogy akkor inkább ne is találkozzunk. Én meg már unom, hogy mindig nekem kell lebicikliznem nagy hóban, esőben.

Megkérdeztem, hogy miért mondja ezt, és azt mondta, hogy mert érzi h a szüleim nem szeretik, meg hogy hazugságokat találnak ki róla...de ez hülyeség. Azt is mondja sokszor, hogy itt mindig olyan feszült a hangulat, nem úgy, mint náluk.

Pedig nem is a szüleimmel kellene beszélgetni, hanem velem. Úgyis a szombámba lennénk ketten, nem tudom mit van úgy oda.

2éve vagyunk együtt, eddig nagy nehezen mindig eljött, de most már egyre inkább úgy érzem, hogy a falnak beszélek. Nekem ez olyan rosszul esik. 19/L



2013. jan. 30. 13:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Lusta, szimplán lusta, a többi csak kifogás.
2013. jan. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
süssél palacsintát
2013. jan. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Jopár hete volt irtt egy srác aki azt irta, hogy nem megy át a barátnöjéhez, mert penészszag van, meg mindenhol penészfoltokat lát a lakásban. Holott oylan igényesnek tünt a lányis meg a családja is. És hogy cikisnek érzi megmodnani ezt a lánynak.


Nem lehet hogy te vagy ez a lány? :)

2013. jan. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A saját kényelmét fontosabbnak tartja ..
2013. jan. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak kifogásokat keres,hogy ne kelljen hozzátok elmennie.Ennek lehet az oka a lustaság,nemtörődömség,vagy már nem érdekled annyira,mint régebben,és csak az számít,Neki mi a kényelmesebb.
2013. jan. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
penész xD
2013. jan. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
3-as, biztos, hogy nem erről van szó :D
2013. jan. 30. 13:13
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Lusta, sokkal kényelmesebb neki, hogy nem kell kimozdulnia és/vagy nem szereti a szüleidet.


Az én exem azért nem akart jönni, mert kiderült, hogy nem szereti a szüleimet. Mondjuk az csak így hirtelen jött, korábban nem is gondoltam, hogy így érez, mivel mindig eljött. Aztán egyszer kibukott belőle, az infótól meg én buktam ki.

2013. jan. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%
Mivel a párkapcsolat célja a családalapítás ezért figyelembe kell venni a család többi részét is, felmenőket, szülőket, nagyszülőket. Ha nincs meg a kölcsönös elfogadás akkor kár erőltetni. Csak azért ne járjatok, mert nem találtatok jobbat. Ülj le vele és beszéljétek meg, hogy mi a probléma.
2013. jan. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha van egy kis eszed akkor nem mész, mond meg neki h kész eleged van ebből h állandóan te mész csak hozzá ő meg jön a sok kifogással.

Ugyhogy emelje fel a seggét és jöjjön ha szüksége van rád és ha szeret.


Ha nem jön akkor nem is vagy olyan fontos neki, és akkor elgondolkozhatsz a jövőtökön is.

2013. jan. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!