Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiégett belőlem a tűz az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiégett belőlem a tűz az első szerelmem után, ezért nem olyan heves a második komoly kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Légyszi ne szóljatok le, hogy "még fiatal vagy és tapasztalatlan" meg hasonlók, ne ítélkezzetek úgy, hogy nem ismertek.. A szituációról szeretnék véleményt kérni (ha esetleg van/volt valaki hasonló helyzetben), és nem mást.

18 éves lány vagyok, 3 hónapja járunk a barátommal. Ő életemben a második olyan férfi akivel hosszú távon is el tudom képzelni az életemet. Számomra ő a tökéletes külsőleg és belsőleg is, ő a másik felem. Nagyon szeretem őt, ő is engem, egyszerűen nála jobbat nem is kívánhatnék. Épp ezért nem értem, miért nem tudok olyan hevesen, "őrülten", ész nélkül szerelmes lenni, mint 2 évvel ezelőtt, az első komoly kapcsolatomban. Az "elsőről" annyit, hohy 16-17 éves voltam akkor, tehát 1 éves kapcsolat volt, a srác ugyan ennyi idős volt. Viszont személyiségét tekintve nem volt számomra álompasi, de mégis valamiért mindennél jobban tudtam szeretni. A viszonynak sajnos nagyon csúnya vége lett, elfajultak a dolgok.

Nos, azt nem értem, a mostani kapcsolatomban miért nincs meg részemről az a tűz, pont amikor a páromon érzem, hogy benne megvan és ő is igényelne, hogy kicsit "több" legyen.. Lehetséges, hogy az előző kapcsolatomból származó csalódás és lelki sérülések nem hagyják? Vagy hogy működik ez?


2013. jan. 30. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
ez mndig így van, az első szerelmet nem lehet pótolni. Nem a sérülések miatt van ez így, simán csak megtörténik. Ez még nem jelenti azt hogy veled van a baj és nem szereted a párod teljes szívedből, csak nincs már meg a gyermeki rajongás a párod iránt :)
2013. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Leszel még annyira szerelmes, sőt még akár jobban is, de ez most nem az a szerelem. Ez pedig marhaság, hogy "mindig az első a legnagyobb". Én is azt hittem az első szerelmemre 16-17 éves koromban, hogy ezt már többé nem fogja überelni senki és semmi, aztán lettem később is szerelmes. A legnagyobb szerelmem szám szerint egyébként a 4. volt, 23 éves koromban, mindig ez lesz a mérce, az etalon, nem az első.
2013. jan. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
:)
2016. szept. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!