Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha őrülten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha őrülten féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy van egy lány (Panna) akit már lassan 5 éve ismerek. Középiskolában osztálytársak voltunk és hamar összebarátkoztunk. Volt egy időszak amikor szerelmes voltam belé ez úgy 9. osztályban kezdődött és két évig tartott. A lánynak volt 2-3 rövidebb kapcsolata ez idő alatt, de egyik sem volt komoly, még nekem sem mutatta be őket, pedig mindent megbeszélünk egymással. Főiskolán megismerkedett az egyik csoporttársával, akivel már én is találkoztam, mert nagyon erőltette Panni(mondjuk nem szimpatikus, meg nem is illenek össze). Látom rajta, hogy boldog, de a kapcsolatuk miatt én háttérbe szorulok, mostanában sose ér rá, mindig a barátjával van és ez nekem fáj.
2013. jan. 30. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Te figyi, legalább egy valamire való nőt nézz már ki magadnak, mert ez amit irtál, ez egy semmit mondó egyed.
2013. jan. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Várj néhány hónapot, egy kapcsolat elején mindig háttérbe szorulnak a barátok. Aztán írhatsz neki egy célzatos (de nem bunkó vagy nyomulós) levelet, hogy szeretnél már találkozni vele, mert olyan régen volt ilyen és akkor lehet újra építgetni a kapcsolatot.


De közben javasolnám, hogy kicsit gondold át, mit akarsz, nem éri meg futni valaki után, aki már rég másé és sosem volt beléd szerelmes.

2013. febr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!