Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őrülten féltékeny vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őrülten féltékeny vagyok a barátomra, mert barátkozik az exével. Hogy tegyem ezen túl magam?

Figyelt kérdés
Már olyan szinten vagyok, hogy nézem az sms-eit, e-mail üzeneteit, msn-beszélgetéseit, és tudom, hogy ez gusztustalan dolog, de nem tudok leállni, mert félek, hogy megcsal.
2011. jún. 12. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Dobd!
2011. jún. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha megkérnéd hogy ne tegye .. ?

amúgy szerintem már beteges amit csinálsz találtál vmi arra utalójelet vagy csak feltételezgetsz ?

2011. jún. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is barátkozok az exemmel, aki az egyik legjobb barátom... és szerintem egyetlen pasi sem ér annyit, hogy megrontsam miatta a kapcsolatomat a számomra egyik legfontosabb emberrel. ha szeret téged, akkor nem csal meg, ahogy én sem csalom meg a barátomat az exemmel.
2011. jún. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tedd helyre az önbizalmad. Persze mondani könnyű, de most komolyan, miért csinálsz ilyenből problémát? Nyilván azért nincsenek együtt, mert már nem szeretik egymást. Azért van veled, mert téged szeret. Akkor miért csalna meg?

Viszont ha rájön, hogy így ellenőrzöd, azonnal ki fog rakni. Annak végképp sok értelme van..

2011. jún. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szike és vödör.
2011. jún. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Először is gondolj arra, hogy nem az exe miatt fog szakítani, hanem amiatt, mert minden lépéséről tudni akarsz. Ez elég idegesítő tud lenni, és előbb-utóbb megunja. Tehát ha szereted, akkor emiatt is próbálj önuralmat gyakorolni, és nem megnézni az sms-eit, e-mailjeit.

Másrészt biztos volt valami oka annak, hogy szakított az exével, amiért nem illettek össze. Nem hiszem, hogy azért barátkoznának, mert újra akarják kezdeni. És a barátod azért van veled, mert téged szeret.

A megcsalásról meg csak annyit, hogy árulkodó jelek nélkül is meg tud csalni, ha meg akarná tenni, akkor nem az orrod előtt, az exével tenné. És erre jó a párkapcsolatban a bizalom. Úgy nem érdemes együtt lennetek, ha nem bízol meg benne...

2011. jún. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha alaptalan a féltékenységed és lebuksz, akkor repülni fogsz. Lehet, hogy éppen ezzel csalatod meg magad.
2011. jún. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!