Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ilyen őrülten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen őrülten féltékeny? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma találkozott egy volt o.társával, és sok fiú haverja van. Nem szeretem ha fiúkkal van,nem engedem egyedül bulizni.

Mit tegyek hogy ne legyek ilyen féltékeny? Bízok benne, de ha fiúval beszél vagy csak a képét nézi már frászt kapok. Miért van ez?

18F / 16L (Lassan 5 hónapja vagyunk együtt)


2011. nov. 14. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Félelmednek meg van az alapja me a nők nagy százaléka olyan akikben nem lehet megbízni. Erre nincs sok gyógymód.
2011. nov. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Természetes dolog. Azért mert szereted őt.

Én is ilyen vagyok, csak én lány vagyok.

2011. nov. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ciao!


Először is nem vagy egyedül ^^ ugyanebben a cipőben járok,de már nagyjából ki lett küszöbölve a probléma oka! Abból adódik ez a mértéktelen féltékenységed,hogy mérhetetlenül beleszerettél úgymond rövid idő alatt és nem akarod elveszíteni és minden zavaró tényezőt ki akarsz zárni a kapcsolatból ... Ugyanez van velem a barátnőm fiúkkal nőtt fel a barátai 90%-a fiú engem is nagyon zavart de én ilyenkor megmondtam neki hogy nagyon zavarnak ezek és ezek aztán ha megint előfordult megmutattam neki hogy milyen az én helyemben lenni az ő jelenlétében néztem lányokat képen és beszéltem lányokkal nah és akkor rájött,hogy mit is érzek is mi a rossz ebben azóta ilyen probléma nincs.Próbáld megbeszélni vele ezeket és ha nem sikerül kiküszöbölni akkor lépj a tettek mezejére!


Remélem segíthettem!


Üdv

2011. nov. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én ugyanez vagyok csak lányba!!

Az az érzésem,hogy erről nem tudunk leszokni ez belülről jön!

2011. nov. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
engem a barátom minden fiútól tilt.nem is barátkozom fiúkkal.nem nézek fiúkra.nem szólok fiúkhoz.Szerinem ez jó megoldás:)próbáld ki.
2011. nov. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én az utolsóval ellentétben azt mondom ez nem jó megoldás,

mert nem mindenki viseli ezt jól!Pl ha nekem azt mondaná a barátom,hogy nem beszélhetek egy fiúval sem,rájuk sem nézhetek,nem szólhatok egyhez sem,szerintem kiborulnék mert megszabja,hogy kikkel beszélgethetek! Oké,hogy van benned egy természetes féltékenység,aminek meg is kell,hogy legyen!De túlzásba nem szabad esni! Én is féltékeny típus vagyok, de még soha nem mertem egy barátomnak sem azt mondani,hogy le van tiltva minden lányról,és egy szót sem szólhat egyikhez se! Ez olyan mintha birtokolni akarnád a párodat és megmondani,hogy mit tegyen! Ha nekem ezt mondaná a pasim és megőrjítene a féltékenységével elhagynám és nem tudnám meg győzni az ellenkezőjéről plusz még dirigálna is,hogy kivel beszélgethetek,szerintem elhagynám!!!

Mint már említettem én is féltékeny típus vagyok,pontosan tudom milyen érzés,az elején pont ilyen beteges voltam mint a kérdező! Sőt...! Ha csak megemlítette az exét kikészültem,vagy ha valaki más említette de ő ott volt a közelben már attól is!

De visszafogtam magam,végiggondoltam,hogy amíg velem van és nem mással addig csak örülhetek és már 1 éve együtt vagyunk! :):)

Még most is rámtörnek néha ilyen féltékenykedések,

de nem mutatom ki,mert rossz hatással lehet a kapcsolatunkra!


16/L

2011. nov. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hát nem tudom....én megteszem a pasimnak mert szeretem.Szerintem nincs ilyen,hogy ki,hogy viseli.Egyszerűen csak annyi,hogyha szeret és szépen megkéred h ne legyen fiúval annyit,ne szóljon fiúkhoz, minden rendben lenne.Nekem fontosabb a barátom.Én is fiúkkal haverkodtam eddig,de megtiltotta
2011. nov. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!