Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék megszabadulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megszabadulni attól a beidegződésemtől, melynek következtében félek kimutatni az érzéseimet?

Figyelt kérdés

Ez most komoly... de tényleg, úgyhogy a trollkodást plíz, mellőzzétek (kivéve persze ha tényleg vicces, röhögni azért szeretek :D )

Na szóval, adott egy nem éppen mai évjáratú srác (én), akiket az elmúlt évek csalódásai olyan szinten zárkózottá tettek, hogy egyszerűen képtelen már kimutatni az érzéseit. :( Nem akarom nagyon elemezgetni magam és a mélyére ásni a dolgoknak, de kb. annyi a lényeg, hogy ifjabb koromban hajlamos voltam igen korán megvallani az érzéseimet egy lánynak és jellemzően mindig olyat választottam, akinek nem voltam az esete, így többnyire pofára estem. Rengeteg ilyen volt és ennek a számlájára írom, hogy mostmár ott tartok, ha észre is veszem egy lányon, hogy jó vagyok/lennék nála, akkor sem merek mutatni felé semmi árulkodó jelet (még akkor sem, ha nekem is bejön) és ennek meg ugye az lesz a következménye, hogy egy idő után a lány is megunja a dolgot, meg én is feladom.

Mostanság is van egy lány, aki bejön, ráadásul úgy veszem észre, mintha én is jó lennék nála, erre én mit csinálok... úgy csinálok, mintha tudomást sem vennék róla, nehogy lebukjak, nehogy rájöjjön, hogy valójában tetszik nekem. És sajnos ez szinte kontrollálhatatlan folyamat nálam.

Nem tudom hogyan kéne' megszabadulnom ettől a tulajdonságtól, de ha valakinek van valami KONSTRUKTÍV ötlete, örülnék, ha nem tartaná magában :) Köszi.


2013. jan. 30. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Már a történet első mondatából eszembe jutott, hogy meg kéne szereltetnem a trabantomat...

Szerintem szerezz 1 lány barátnőt (haverként) sétáljatok erre-arra és oldódnak a gátlások :D

Még 1x köszi hogy emlékeztettél a trabira

2013. jan. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"az elmúlt évek csalódásai"


Azt jó lenne tudni, hogy pontosan mik voltak ezek a csalódások. Nem viszonozták az érzéseidet, vagy durván megbántottak?

2013. jan. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ó de jó, hogy van végre valaki, aki hasonló "elvetemült"-mint én:DDD


Komolyitsunk a témán:


Én sok sok éve nem tudok rájönni a kérdésed válaszára. De ne csüggedj, van még pár évünk, hogy rátaláljunk a válaszra:DD


Nem szabad feladni:D

2013. jan. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

N


3-aska voltam

2013. jan. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#1: You are welcome :) Gyógyítsátok meg a Trabit :D Egyébként a havernős dolgot már próbáltam - nem segített. Konkrétan ő volt az egyik, akivel "befürödtem", egy darabig csak haverok voltunk, aztán én kezdtem jobban vonzódni hozzá, bevallottam neki, ő hímezett-hámozott, jött a pofáraesés és húzhattam is az újabb strigulát a táblázat "ráb*sztam" oszlopába :-/


#2: Nem vagyok megbántódós típus, szóval az előbbi (viszonzatlan érzelmek).


#3: Jaja, közelítsük meg optimistán a dolgot. :)

2013. jan. 30. 16:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Beidegződések... Hát igen elég sok baj van velük... Elvileg fejben dől el és csak Te magad tudod megváltoztatni. Ne kérdezd hogy fogalmam sincs. Nekenm is van pár pl hogy unndorodok a nyáltól (pláne másétól) és ezért ha lesz csajom valahogyan a csókolózást el kell sunnyognom valahhogy.


Ez van.

2013. jan. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A viszonzatlan érzelmek tettek zárkózottá? Hát barátom amennyi viszonzatlan szerelem volt már az életemben, hát mit nem mondjak... Mégsem zárkóztam be, mert reálisan néztem a dolgokat, nem kudarcként éltem meg, mert végig azt a felfogást tartottam szem előtt, hogy nem jöhetek be mindenkinek. Elég sok lányba belé tudtam szeretni, tehát nagy számok törvénye alapján összefutottam az igazival is.:)


A legfontosabb, hogy ne ringasd magad álmokba mindaddig, míg a lány azt nem mondja, hogy szeret. Addig ne úgy tekints rá, hogy igen ő lesz a feleséged!

2013. jan. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"unndorodok a nyáltól (pláne másétól) és ezért ha lesz csajom valahogyan a csókolózást el kell sunnyognom valahhogy."


Na ez már nagyon nagy baj!!!

2013. jan. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!