Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónapja vagyok a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja vagyok a barátnőmmel együtt. Az elejétől kezdve mindent ráengedtem, most meg már olyan lett, mint egy diktátor! Mit tehetnék, hogy nekem is legyen szavam?

Figyelt kérdés

Kezd elegem lenni abból,hogy állandóan parancsolgat nekem!Hogyan tudnám visszavenni a hatalmat?

(Nem vagyok papucs,én is akarok beleszólást a dolgainkba,de meg sem hallgat már!)

35F


2013. jan. 30. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
akkora papucs vagy mint ide putnok
2013. jan. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mond meg neki hogy ha nem változtat akkor szakítasz vele. ha nem cselekedsz kitudja mi lessz a vége később úgysem változik meg magától. sok szerencsét
2013. jan. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
fenekeld el
2013. jan. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Búbosvöcsök ***** válasza:
Állj a sarkadra és mond meg a frankót. Illetve csináld úgy a dolgokat ahogy te szeretnéd. Persze kompromisszumokat kell kötni minden kapcsolatban, de azé' nem szabad mindent ráhagyni meg eltűrni. Megoldod te ezt.
2013. jan. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!