Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veszélyben a boldogságom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Horvát Sára kérdése:

Veszélyben a boldogságom, de ugyan ki a hibás érte? Fél éve élek együtt a barátommal, nagyon szép és jó minden, kivéve mikor nem!

Figyelt kérdés
Azt tudni kell,hogy mindketten elváltak vagyunk,30 évesek,sok sok sérelemmel a szívünkben.Az a problémám,hogy olykor beköltözik egy érzés a szívembe,HOGY NEM SZERET ENGEM ELÉGGÉ!!! Ilyenkor mindig addig pörgök,míg összeveszünk.Azt mondja hisztis vagyok! Elég ha hamarabb elalszik mint én,és nem ölel át este.Vagy kicsit rosszabb napja van,és nem bújik folyton.Félek hogy nem hiábavaló a megérzésem.Viszont nem jár sehova nélkülem,minden idejét az én társaságomban tölti,elköltözött hozzám egy másik városból,és feladta az eddigi életét értem.Mégis úgy érzem nem szeret eléggé.Mert szeretném hogy kényeztessen,hogy éreztesse hogy fontos vagyok neki...de azt mondja ő nem olyan beállítottságú!A gyerekeim is imádják...de nem tudom leküzdeni ezt az érzést...szerintetek velem van a baj,vagy csak nem passzolunk egymáshoz? Olyan jó lenne megbízni benne!!!
2013. jan. 30. 09:38
1 2
 1/16 winR ***** válasza:
Az előző tönkrement kapcsolatod miatt paranoiás vagy. Sajnos rámehet ez a kapcsolatod is emiatt. Ha minden OK otthon, akkor agyalj ilyeneken.
2013. jan. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Túl sokat agyalsz inkább élvezd hogy ott van veled.
2013. jan. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 winR ***** válasza:
Mármint NE agyalj ilyeneken. Nem minden férfi olyan, mint amit elvársz(bújós, ölelős, stb), de attól még szerethet.
2013. jan. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Alapvetően azzal van a gond, hogy nem bízol benne, mert magadban sem bízol. Együtt kell keresnetek önmagatokat, illetve kettőtök egységét, melyet csak kézen fogva, nyítotott szívell, a szeretkezés forró ölelésében és a szerelemből cseperedő gyümölcs, a meghitt szeretet környezetében, egymásra hangolva tudtok megtenni. Úgy tűnik, a barátod nyitott is erre, és te is valami hasonlóra vágysz. Viszont a félelmeid és az emlékeid visszatartanak. Amennyiben úgy érzed, vonzódsz hozzá, és mellette meg tudnád találni önmagad, még nincs veszve semmi! Ha gondolod, szívesen beszélgetek veled privátban is hasonló témákról, ugyanis nagyon sokat foglalkozom ezzel.
2013. jan. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
az előző kapcsolatod is erre ment rá, és nem tanultál belőle
2013. jan. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van.
2013. jan. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ne bizz benne! Ö is csak ember.

Bizz benne! Ö is egy ember.

2013. jan. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy megerősítetek benne, így azért könnyebb megoldást találni...
2013. jan. 30. 10:12
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
Nem az eszedért szeret, ugye?
2013. jan. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Pont azzal teszed tönkre a kapcsolatotokat, hogy ennyire hisztis vagy,ezzel csak távolabb lököd magadtól, ebből hamar elege lesz.

érthető,hogy az előző kapcsolatod miatt ilyen vagy, de ő egy másik ember, nem a volt férjed.

2013. jan. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!