Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza kéne mennem hozzá?

Figyelt kérdés

Eléggé kettős és ellentétes érzéseim vannak.Egyrészt imádok szingli lenni,pasizni...Másrészt vágyom egy biztos pontra,egy pasira,aki szeretne.

A volt barátom lassan 1 éve szakított velem,mert én voltam az első barátnője és nem tudott megbecsülni,kíváncsi volt másokra is.(másfél évet voltunk együtt) Nem rég találkozunk és elmondta,hogy szeretne visszakapni és még azóta is nagyon szeret és hogy most már megbecsülne.Tudom,hogy tényleg a tenyerén hordozna egy ideig,de egyrészt félek,hogy újra "megszok",másrészt én már nem szeretem egyátalán.Ez,hogy nem szeretem elég nyomós érv lehet,hogy ne menjek vissza hozzá,viszont lehet nem kéne elszalasztanom az alkalmat,hogy itt van valaki aki ennyire szeret engem és hátha idővel újra megszeretném.

Volt már veletek hasonló,mi a véleményetek?

17L


2013. jan. 30. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne menj vissza.
2013. jan. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Igazából én is ezen vagyok,csak összezavarodtam...:S

2013. jan. 30. 19:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék mit mondana, ha te is azt az utat választanád amelyiket ő. Te is kiélnéd magad másokkal és utána ő hozzáfordulnál, hogy meggondoltad magad.
2013. jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se menj vissza hozzá. :)
2013. jan. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Egyébként én is gondoltam már erre:D

2013. jan. 30. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!