Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 10 hònapos,...

Kisfiam 10 hònapos, anyatejes baba.1 èves koràban vissza kell mennem dolgozni, munkàm soràn vegyszerekkel èrintkezem, ezert el kell vàlasztanom. Hogyan?

Figyelt kérdés
Cumisuvegbol csak a vizet fogadja el, pròbàltam tobb fèle tàpszert, de nem kell neki. Hogyan tudnàm megszerettetni vele a tàpszert?
2013. jan. 28. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos jól átgondolt a döntésed, de azért mégis rákérdezek, ha nem haragszol. Megéri ez? Most ugye gyedet kapsz, de, ha visszamész dolgozni, akkor le kell mondanod, mert úgy tudom, csak gyes mellett lehet dolgozni akkor is csak hat órában. Annyival több pénzt fogsz kapni,hogy ez megérje?

Amúgy ötletem sincs sajnos, hogy vedd rá, hogy megigya a tápszert.

2013. jan. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ez egy cikk, ne haragudj, hogy csak linkeltem, de nem nagyon tudok mit hozzáfűzni:).

2013. jan. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kulfoldon èlunk, ha nem megyek vissza, munkanelkuli leszek. Itt 6 hònap a "gyed" majd 1 èves korig van lehetoseg fizetès nelkuli szabadsàgra ès ennyi.
2013. jan. 28. 13:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor nem vagy könnyű helyzetben. Ha muszáj megtenned ezt a lépést, hogy leválasztod, akkor arra készülj fel, hogy nem csak a babának, hanem neked is baromi nehéz lesz. Az én lányom 8 hónapos korában egyszer csak nem kérte az anyatejet, se ciciből, se cumisüvegből és annyira rossz érzés volt, hogy csak sírtam napokig.

Na de hogy a kérdésedre feleljek, szerintem próbálj meg az ételeibe, főzelékbe például belecsenni egy kis tápszert. Majd fokozatosan hozzászokik az ízéhez és akkor talán megissza majd magába is. Amúgy nem fontos cumisüvegből adni, próbáld meg pohárból, vagy csőrös pohárból esetleg, hátha abból jobban tetszene neki.

Ja, én 1 éves kora után tettem a tápszerébe egy kis kanál kakaót, imádta! :-)

2013. jan. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a vàlaszokat. Tegnap beszèltem a fonokommel, laboratomriumi helyett adminisztracios munkàm lesz mèg egy èvig , igy szopizhat ameddig akar. Azt nem ìrtam, hogy csak napi 4 òràrol lesz szò ès a nagyi fog vigyàzni rà ,de ìgy is buntudatom van, hiszen mèg olyan pici.
2013. jan. 29. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!