Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinél nincs rokon se barát...

Akinél nincs rokon se barát akire bízhatják a gyereket, ők hogyan oldották meg? Nálunk senki nincs aki segítteni tudna és nekem hamarosan vissza kell mennem dolgozni. Azt sem tudom mi lesz.

Figyelt kérdés
A régi munkahelyemen valószínűleg nem kell sokáig maradnom,mert gyerekes anyukaként nem tudnám a régen 13-16órás munkát bevállalni... És szakmám szerint vendéglátós vagyok. Ez nem egy családbarát szakma. Nem tudom mit dolgozhatnék.... Gyárba sem szeretnék menni,mert az éjszakákat szeretném a gyerekem mellett tölteni. Kicsit kétségbe vagyok esve... Kinél hogy működött ez?

2013. jan. 4. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Bölcsi. Bár attól függ mennyi idős a gyereked.
2013. jan. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze az lesz,de melyik munkáltató nézi el,ha eleinte beteg lesz sokszor a gyerek stb....
2013. jan. 4. 13:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Bébiszitter a bölcsi mellé? (nyugdíjas, diák)
2013. jan. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért kell visszamennem dolgozni időelőtt,mert havi 100ezerből élünk,nem tudok eltartani még egy embert
2013. jan. 4. 13:52
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Valami megoldás csak van.

Ha bölcsibe megy, ott lesz kb. napi 8 órát. Apa, anya dolgozik, gondolom van nagyobb tesó, ő megy oviba, iskolába. Délután valamelyikőtök összeszedi a gyerekeket. Ez így túl egyszerű. Nem értem pontosan miért okoz nehézséget ez. Kicsit kifejtenéd?

2013. jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincs másik gyermek,csak egy. Azért gázos,mert visszamegyek dolgozni,babám bölcsibe,ez idáig stimm. De az egyik gond az,hogy a munkahelyemen sajnos a munkaidő legalább 10óránál kezdődik,a páromnál pedig mindig aznap derül ki,mikor ér haza. Aztán ha ez így menne is akkor ha beteg lesz a gyerek? Az én főnököm nem fogja ezt elnézni,hogy teszemazt 2havonta 1hetet otthonvagyok. És akkor attól kell majd rettegnem mikor mond fel nekem. Apuka munkahelye viszonylag stabil,de ha valakinek el kell veszíttenie az állását,akkor inkább én legyek,mert ő viszonylag "jobban" keres
2013. jan. 4. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!