Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti jóban vagytok az exeitekkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti jóban vagytok az exeitekkel?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor gyakran beszélgettek? Keresitek egymást, vagy csak akkor cseverésztek ha esetleg összefuttok valahol? Most hirtelen ennyi kérdés jutott eszembe, de bővebben is kifejthetnétek!:)
2013. jan. 30. 22:24
 1/7 anonim válasza:
Igen hát nem működöt a kapcsolat attól nem kell utálnatok egymást mi még el is járunk bulizgatni néha napján :)
2013. jan. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én csak akkor, ha esetleg összefutunk. Ill. van egy lány, akivel nagy ritkán szoktam telefonon beszélgetni. :)
2013. jan. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első exemmel a távolság miatt szakítottunk, tehát nem volt harag. Mivel már 4 éve történt, teljesen csak baráti érzéseink vannak egymás felé. Havonta többször is beszélünk chaten. Én bármikor kikérhetem a tanácsát pasiügyben, ő meg elmondhatja nekem az ő csajos sztorijait :)

A 2. exemmel nehezen szakítottunk, többször össze is jöttünk. Sokáig csak találkozgattunk, együtt buliztunk, együtt aludtunk. Aztán mikor új barátom lett, addig nem nagyon beszéltünk. Majd amikor szabad lettem, megint felvettük a kapcsolatot. Most sem tudom, mit érzek iránta pontosan, de szükségem van rá, mint barátra. Szinte minden nap beszélünk chaten, általában én írok neki. Néha még bulizunk is együtt.

2 másik exemmel egyáltalán nem beszélek már. Velük így jött ki a lépés...


20/L

2013. jan. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az elsővel 6 évig nem beszéltünk, meg volt rá az ok.

A másodikkal szakítás után rendszeresen tartottuk a kapcsolatot, találkoztunk is, beszélgettünk msn-en meg hasonlók. De amióta bnője van már köszönni sem tud...pedig nekem is van barátom több mint 5 éve, de ez sose gátolt meg abban hogy beszélgessek vele és felismerjem az utcáb...

2013. jan. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*utcán
2013. jan. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tartom velük a kapcsolatot,és nem is akarom.Meg ha már ex,akkor semmi közöm hozzá,nem is érdekel,h mi van vele.
2013. jan. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Igazándiból azért érdekelt, mert mi már fél éve szakítottunk az első barátommal(amolyan első szerelem volt) és szinte mindent megosztunk egymással..pl.ha baj van akkor az elsők közt értesít és én is őt, ha hülyeséget csinálunk akkor helyre tesszük egymást és már tervezzük a nyári közös bulikat stb.:) Mondjuk osztálytársak is vagyunk, de ott meg folyton csak csipkelődünk :DD A többi ex barátommal viszont én sem tartom a kapcsolatot..persze ha összefutunk pl. buliban akkor beszélünk pár szót de ennyi.

2013. jan. 31. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!