Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha a párodéknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha a párodéknál vagytok csináltok valami házimunkát?

Figyelt kérdés
Ez a sok női oldal mindig azt írogatja, hogy az anyósnak bevágódhatsz ha pl. mosogatsz náluk. De én soha nem szoktam. Persze, rendet hagyok magam után meg plusz munkát, gondot nem okozok nekik, de pl a közös ebéd után én nem állok neki mosogatni, mert pl a mosogatás is olyan dolog, amit mindenki máshogy szokott, nem akarom, hogy anyós ott nézze, hogy én hogy csinálom.
2013. jan. 29. 23:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
de nem csak mosogatás létezik házimunka témakörben.
2013. jan. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
nem de pl étkezés után ha összeszeded a tányérokat az jo pont ha segitesz az ételt elvinni az asztaltol mg egy jo pont. ilyenekre gondolj ne arra, hogy kifugázod a keritésüket :)
2013. jan. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Míg nem éltünk együtt, semmilyen házimunkát nem végeztem nála, ahogy ő sem nálam. Mióta együtt élünk (nála), azóta minden házimunka közös.
2013. jan. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem. Egyébként is a házimunka megosztás híve vagyok még otthon is. Ott pedig azért mégiscsak én vagyok a "vendég". Bármiben segítek a szüleinek, tudják, hogy számíthatnak rám. Festésnél bútor pakolás, intéztem már el dolgokat nekik, segítettem az öccse szakdogájában, de én nem az a típus vagyok, aki így vágódik be.

Ő meg különösen önellátó, 14 éves kora óta főz, stb. Nagyon gyakran ha náluk megyünk is ő segít az anyukájának, vagy ő főz.

2013. jan. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Sokszor segítettem anyósomnak, külön kérés nélkül is, amikor még sokszor voltam náluk (akkor még nem laktunk együtt): mosogatni nem mosogattam, mert van mosogatógép, de abba sokszor én pakoltam be. Étkezés után mindig segítettem leszedni az asztalt (ez bármilyen vendégségben egy gesztus), de volt, amikor a kertben segítettem. Nekem ez természetes. Egyszer volt olyan, hogy nekiálltam takarítani, mert az exem szobájában vastagon állt a por és hancúroztak a porcicák a padlón és ezt nem bírta, tovább nézni. (az anyja inkább oda be se nagyon ment már takarítani)
2013. jan. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Asztalt leszedni szoktam pl, de nagyon mást nem. Néha-néha takarítgatnék is pl, de én pont azért nem mertem eddig, hogy nehogy félre értség, hogy koszosnak találom őket és azért takarítok.
2013. jan. 30. 00:39
 7/15 A kérdező kommentje:
értsék*
2013. jan. 30. 00:39
 8/15 anonim ***** válasza:
Budit sikálni én se álltam volna neki soha:D A barátom szobája az meg egy privát szféra, amit nekiálltam egyszer kiganajolni, az megint más tészta.
2013. jan. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én szoktam segíteni, pl.: kiteregetni, felsöpörni bent- vagy a teraszon, a párom szobájában rendet rakni vagy éppenséggel vasalni. Nem okoz gondot, számomra ez a minimum, ha ott vagyok.
2013. jan. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mindig segítek. A mosogatás pont egy egyszerű dolog, szépen és gyorsan csinálom, tőlem nézze, ha akarja. Bár ritkán van ez, mert általában összejön elég edény, hogy telerakjuk a gépet.

De amikor főz is, kimegyek és megkérdezem, hogy mit tudok segíteni. Magamtól nyilván nem kezdek el ügyködni, de ha azt mondja, hogy de jó, légy szíves csináld meg ezt vagy azt, akkor azt megcsinálom.

2013. jan. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!