Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségként megsértődnétek-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségként megsértődnétek-e azon, ha elmesélném, hogy ma az egyik kolléganőmön mintás harisnyát láttam miniruhával és szexinek találtam?

Figyelt kérdés
Vagy inkább elgondolkodnátok azon, hogy nektek is jól állna?

2013. jan. 31. 10:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Miert nem mondod csak siman, hogy Neked bejonne ha ilyet hordana?

Miert kell megemlitened hozza a kolleganodet?

Konyorgom..


28 eves Feleseg

2013. jan. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Exem gyakran megjegyezte, ha látott itt-ott egy szép nőt, én megkérdeztem mi tetszett benne, elmondta, hogy a ruha-haj-kisugárzás akármi én meg megnéztem a nőt, és aláírtam, ha tényleg.


De én marha jófej vagyok, a többi nő általában kikaparja ilyenért a pasija szemét. :D Én se értem, a szép dolgokat én is megnézem, legyen férfi vagy nő...

2013. jan. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Igen, én megsértődnék. Na és te hogyan reagálnál arra, ha mondjuk nyáron a strandon azt mondaná a feleséged, hogy hűha, milyen szexi az az izmos pasi abban a fecskében?! Nyilván növelné az önbizalmadat. Ti férfiak!!! Mindig azt mondjátok, hogy a női lélek bonyolult......szerintem meg ti vagytok néha túl butácskák hozzá! :) Vegyél neki egy harisnyát meglepetésként, és kész!
2013. jan. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem errol van szo.

Hanem arrol, hogy ne azt erezze a no, hogy masokat (egy kolleganot pl.) kell leutanoznia.

2013. jan. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem sértődnék meg, viszont nagyon sok nő igen. Te ismered a feleségedet. Ha féltékeny, sértődős, bizonytalan típus, akkor csak azt mondd meg, hogy tetszene, ha olyat hordana, vagy hogy az utcán láttad. Ha megtudná, hogy kolléganőd, lehet elkezdene kombinálni, elvégre a kollégáját naponta látja az ember, és tuti jobban rászállna a témára, mintha csak egy ismeretlenről mesélnél neki.
2013. jan. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem. Nyilván arra célozna, hogy én is felvehetnék ilyesmit. Egyszer lehet meglepném vele.
2013. jan. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 akiÁtmond válasza:
100%
Tényleg hiába veszi jól a megjegyzést, még ha nem féltékeny típus, akkor is kicsit olyan jellege van, mintha helyettesíteni akarnád. Láttál egy nőt, akit hogy erősebben fogalmazzak megkívántál, de nem akarod megcsalni, így mindketten jobban járnátok, ha ő úgy öltözne fel. Gondolom, nem a másik nőt képzelnéd a helyébe, de mégis lenne egy ilyen szaga a dolognak. Úgyhogy tényleg inkább vegyél egy olyasmi harisnyát neki, vagy ha el akarod mondani ezt a "szexinek találtam" dolgot, akkor úgy mondd el, mintha egy filmben láttál volna hasonlót, arra nem lesz annyira pipa.
2013. jan. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ez az előadástól függ :D

Ha részletesen taglalnád, hogy mit találtál szexinek a kolléganőn, és messzemenően dicsérgetnéd az alakját, lehet, hogy kiakadnék.

De ha csak szimplán megemlítenéd, hogy XY ma így jött dolgozni, és nagyon tetszett az összeállítás/látvány, és nincs-e kedvem kipróbálni nekem is, az oké. Ha nem állna tőlem távol a stílus, akkor hajlanék a kipróbálásra, ki ne akarna tetszeni a férjének?

2013. jan. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem egyszerűbb venni neki egy olyan harisnyát, és azt mondani, hoztam egy kis meglepetést mindkettőnknek???? Minek túlbonyolítani, belevenni egy másik nőt, azt dicsérgetni?!?!?! Ez mind holt felesleges. Vedd meg és pont, azért biztosan nem sértődik meg!
2013. jan. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én próbálnám poénosra venni a figurát:


"Dárágm képzeld mi történt ma!

- Mi?

- koleganőmmel elmentünk bankot rabolni, és felvett egy harisnyanadrágot hogy ne ismerjék fel. Én meg miközben a széfeket pakoltuk elgondolkodtam ,hogy ha az ő fején ilyen jól áll akkor milyen jol állhatna rajtad is. Van kedved megnézni?"


ettől vagy kiröhög vagy elküld a francba de a célodat eléred :D

2013. jan. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!