Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségként megsértődnétek-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségként megsértődnétek-e azon, ha elmesélném, hogy ma az egyik kolléganőmön mintás harisnyát láttam miniruhával és szexinek találtam?

Figyelt kérdés
Vagy inkább elgondolkodnátok azon, hogy nektek is jól állna?

2013. jan. 31. 10:30
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
A legelső válasz a legjobb, hogy ez nekem nem jutott eszembe... Kösz!
2013. jan. 31. 11:21
 12/18 anonim ***** válasza:

Hát sztem ezzel ellentétes hatást érsz el, azontúl, h irigy lesz és féltékeny, márcsak dacból sem fog ilyet felvenni.


Amit egy előző írt, sokkal jobb ha besétálsz egy harisnya boltba és veszel neki egy olyan harisnyát ami tetszik. Utána egy ruhaboltba és egy olyan ruhát ami tetszik. Aztán odaadod neki. Sokkal szívesebben fogja hordani.

2013. jan. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
a nőt vagy a ruhát találtad szexinek? Ez így durva. Inkább menjetek együtt vásárolni és vegyél neki ilyesmiket.
2013. jan. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Egy ruha önmagában nem szexi. Nem vagyok fából, igen, tetszik, akin van. Amúgy mindketten házasok vagyunk és szeretjük a párunkat, kollégák is vagyunk. Így bármi eltévelyedés kizárt.
2013. jan. 31. 13:16
 15/18 A kérdező kommentje:
Ma hazaértem, feleségem volt vásárolni, és megjegyezte, hogy szeretett volna valami szép mintás harisnyát, csak nem talált szépet. Tehát nem kell mondanom semmit, igazi mázlista vagyok. :)
2013. jan. 31. 19:55
 16/18 anonim ***** válasza:

a szexi szó rosszul esne. de ha azt mondaná a férjem hogy jól nézett ki, az oké. megnézem a csajt és kiderül hasonló e az ízlésünk:)


26 éves feleség

2013. jan. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Vagy O is GYK-zik :))
2013. jan. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 winR ***** válasza:
Én azt tartom kicsit furcsának, hogy társak vagytok, házasságban éltek, és a feleséged nem tudja, hogy egy ilyen összeállítás, mint ami a kolleginán volt, az tetszene neked. Nekem a férjem simán megmondta még ezer évvel ezelőtt, hogy neki tetszik a harisnya és hordjak azt. És sokszor kedveskedek is neki ezzel és hordom is.
2013. febr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!