Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, hogy lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angyalod kérdése:

Szerintetek, hogy lehet egy pasi érdeklődését újra felkelteni? Azt szeretném, hogy örülten akarjon engem.

Figyelt kérdés
Az érdeklődés már megvolt, de most leült a dolog. Egyenlőre még nem találkoztunk, de ezelőtt éreztem, hogy őrülten szeretné. Egy ideje nem annyira. Túl sokat adtam ki magamból szerintem. Már tudja, hogy fontos nekem és megszerettem. Elveszett a vadászat izgalma? Azt látom, másokkal szívesen beszél, viccelődik. Velem csak néha. Azt viszont érzem, még számítok neki talán. Most próbálok úgy tenni, mintha nem is volna olyan fontos a dolog, közben majd belepusztulok. Milyen női praktikák vannak? Illetve ti pasik, mit szerettek?

2013. jan. 31. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Öltözködj nagyon csinosan, de ne kirívóan. Egy kis smink sem árt. :)
2013. jan. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Légy te is közömbösebb, ennél sokkal rosszabb már úgysem lehet. Persze ne nézz át rajta teljesen, de éreztesd vele, hogy már nem annyira fontos neked, mint eddig. Nekem bejött, amikor látta az illető, hogy túlléptem rajta (persze ez nem volt igaz, mert belül majd szétrobbantam az elfojtott vágytól), akkor intenzívebben kezdett velem foglalkozni.
2013. jan. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Légy te is közömbösebb, ennél sokkal rosszabb már úgysem lehet. Persze ne nézz át rajta teljesen, de éreztesd vele, hogy már nem annyira fontos neked, mint eddig. Nekem bejött, amikor látta az illető, hogy túlléptem rajta (persze ez nem volt igaz, mert belül majd szétrobbantam az elfojtott vágytól), akkor intenzívebben kezdett velem foglalkozni."


Nálam az ilyennel pont az ellenkezőjét érnéd el.Az ilyen lányokat szoktam hagyni a francba.

2013. jan. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most én is ezt próbálom, hogy közömbösebbnek tünjek. De nagyon nehéz.
2013. jan. 31. 13:41
 5/11 anonim ***** válasza:
3. válaszolónak! Ebből is látszik, hogy a férfiak sem működnek egyformán! Van akinél bejön, van, akit taszít ez a fajta "játszadozás".
2013. jan. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5.:Ez tény.Minden ember máshogy működik.

Én az ilyen viselkedésből azt szoktam leszűrni,hogy talált mást helyettem és én csak a szamár vagyok,aki jó lesz majd a ló helyett.

2013. jan. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez a vonat már elment neked, mert nagy valószínűséggel kiderült előtte, hogy egy olcsó szinházat játszol.


Ha egy pasi erre rájön, utána max. megfog dönteni 1-2x-de vége a mutatványnak.


Az exbarátnők ilyen volt mint te, állandóan otthagyták a pasik, és dobták.

2013. jan. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*exbarátnőm
2013. jan. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tévedsz, épp az a baj, hogy túl őszinte voltam:( Egyáltalán nem játszadoztam. Most sem teszem, csak visszafogottabb lettem, hisz most nemtudom mi is akar.
2013. jan. 31. 14:19
 10/11 anonim ***** válasza:

"Milyen női praktikák vannak? "


Aki egy ilyen kérdést leír, az játszik, az hazudik, és az nem önmagát adja a kapcsolatban, mert pontosan tudja, hogy az adott személynek kevés lenne az aki valójában. Ezért játszik, hogy többnek tünjön, hogy "megszerettesse magát" mert pontosan tudja, hogy a lénye üres, és az általa megszerzendő férfit nem érdekelné.


Ne hazudj, hogy te nem játszol, abszolút látszik, hogy csak előadást nyujtasz.


Valószínűleg a pasi kiszúrta.Hála az égnek, és nem engedi magát általad befűzni.

2013. jan. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!