Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene csinalnom? Mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene csinalnom? Mar megfordult a szakitas is a fejemben. Mi a legjobb megoldas?

Figyelt kérdés
sziasztok!A legjobb baratom egy 18 eves fiu.A pasim meg folyton feltekenykedik.Ki kelet tiltsam msn-rol,mert o olyan feltekeny volt.aztan azt mondta vegyem visza mert mar nem feltekeny.en viszavettem.Utana a legjob baratom feltunoen nyomult ram a pasim elott.Akkor megint ki kelet tiltsam.ma beszeltem a legjobb baratommal a suliban,es anyira felkavart hogy nagyon roszul voltam.ez mind azert mert nagyon hianyzott mar a legjobb baratom.Mondta hogy csak velem tudott beszelni meg nem tudja hogy miert feltekeny a pasim.mondtam a pasimnak hogy milyen roszul vagyok mert menyire hianyzik a legjobbb baratom.erre fel azt mondta szedjem ki hogy ne legyen ki tiltva.kiszedtem.Utana olyanokat talalt ki a pasim hogy en biztos jobban szeretem a legjobb baratomat mint ot. meg hogy o nem tudja elviselni hogy a legjobb baratom nekem fontosabb mint o.Pedig ez nem igaz ,csak az az egesz hogy nem hiszi el.Aztan ebbol lett egy nagy veszekedes ami ugy vegzodott hogy othagytam mert msn-en veszekedtunk,szoval otthagytam es elmentem sirni.Aztan mondta hogy ma nem tudunk talalkozni mert nincs ma semmihez kedve.En meg hogy ne unatkozzak itthon elmentem a legjobb baratnomhoz beszelgetni.Elmentem es elkezdtunk beszelgetni.Kint voltunk a jardan.Jon a legjobb baratom az egyik haverjaval es a haverja elment de o ott maradt.elkezdtunk beszelgetni.Hiv a pasim mondom neki hogy a legjobb baratnomnel vagyok.A legjobb baratom meletem elkezd kohogni.kerdi a pasim hogy ki van meletem mondom hogy a legjobb baratom,erre fel lerakja a telefont es kikapcsolja. En akkor mar nagyon roszul ereztem magam.Apropo en vagyok az a 14 eves lany volt egy olyan kerdesem hogy mit csinaljak mert sokat sirok amikor a pasimmal veszekszunk>mostmar eljutottam odaig hogy nem sirok hanem reszketek zsibad a bal kezem es luktet az agyam.Viszaterve a mai naphoz mondtam a baratnomnek hogy en mar megyek haza.Mondta hogy elkiser valameddig.De nem tudtam menni zsibadtak a labaim a kezem a vallam a hatam zsibadt meg fajt.Tantorogtam es nagyon hanyingerem volt.Tiszta sapatt voltam es szaradt a szam.A baratnom azt mondta nem hagyja hogy egyedul menjek haza.Azt mondta neki dolga van nem kiserhet haza de felhivja anyukam hogy jojjon utanam.Utanam senki nem tudott jonni mert senki sem volt otthon.Felhivta a pasim es mondta hogy jojjon utanam mert nagyon roszul vagyok ,a pasim azt mondta hogy vigyen haza a legjobb baratom.Aztan nem volt mas valasztas elindultam egyedul hazafele.Azt hitem nem erek haza elve.Olyan roszul voltam.hazamentem beszeltem a pasimmal msn-en es mondtam hogy talalkozzunk hogy beszeljuk meg a dolgokat szemelyesen.talalkoztunk,es nem hisz nekem.Mondtam neki hogy ha tudtam volna hogy osze futok a legjobb baratommal nem is mentem volna mert tudom hogy neki ez milyen rosz.Nem hisz nekem.Azt mondta hogy csak azert nem szakit mert nagyon szeret.De haragszik.Es azt mondta hogy csak csinalom az eszem hogy ilyen roszul vagyok.Meg hogy o nem birja elviselni hogy valaki fontosabb legyen nekem mint o.hat kabe enyi.mit gondoltok mi a legjobb megoldas?En mar teljesen osze vagyok zavarodva!Varom valaszitok!
2008. jún. 3. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Bocs, de nem tudom elolvasni, annyi benne a helyesírási hiba.
2008. jún. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szaiha én a helyedbe lennék biztos szakitanék a pasimmal pasibol eet sokk de legjobbbb barátbol sztem nem olyan sok szal nem ér anyi h elveszitsem :D
2008. jún. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szakítanék.
2008. jún. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
koszi hogy valaszoltatok!Biztos jo otlet a szakitas de en nem tudok szakitani.IMADOM a pasim!
2008. jún. 4. 12:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg mi a francot nyavajogsz???Tudod mit? ne szakíts! Fordulj orvoshoz a hülyeségeiddel!
2008. jún. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem nyavajgok!Tanacsokat kertem!
2008. jún. 4. 14:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Hello szerintem döntsd el hogy ki a fontosabb a pasid vagy az a srác... mert ha szereted a pasid akkor meg kell hogy értsed én se örülnék neki ha barátnőmre nyomulnának a szemem előtt és még hagyná is ... hát szétszedne az ideg ugyhogy döntsd el ki a fontosabb és ha a pasid akkor ott kell hagynod a barátod de szerintem ő is összejönne veled ... sok sikert
2008. jún. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A legjobb baratnom osze jonne velem tudom de nekem a paosim kel na jo hagyom a francba a volt legjobb baratom!Koszi hogy valaszoltatok!
2008. jún. 4. 17:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a leírásodból az jött le hogy a pasid nem bízik benned, illetve önmagát nem tartja annyira, amennyire te tartod őt. Próbálj meg vele beszélni róla, hogy a legjobb barátod mennyit jelent számodra, de CSAK mint barát. Ha nem képes megérteni/elfogadni, tényleg nem bízik benned..
2008. jún. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nehogy megszakítsd a kapcsolatot a legjobb barátoddal!

Mondd meg neki tisztán és világosan, hogy nem lesz köztetek semmi. És ha egy mód van rá, ne nyomuljon feltűnően a paid előtt :S

A pasiddal kapcsolatban viszont gondolkozz el. Nyilván rosszul esnek neki dolgok, de ez nem ok arra, hogy cserbenhagyjon, amikor szükséged van rá.

Mondd meg neki, hogy szereted, de a legjobb barátodra is szükséged van. Ne hagyd, hogy bárki korlátozzon. De akkor a legjobb barátod tényleg csak egy barát legyen.

2008. jún. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!