Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakítanátok a barátotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok a barátotokkal/barátnőtökkel azért, mert Facebookon flörtölget és bököd másokat? (olyanokat, akik ellenkező neműek vele)

Figyelt kérdés

2013. jan. 31. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, majd csak akkor, ha a való életben bökdösik egymást...
2013. jan. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, ha nem szeret, akk nem kell nekem.
2013. jan. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valúszinűleg ha téged szeretne nem másokat "bökdösne" a faszbukon
2013. jan. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Megmondanám neki,hogy ha nem vagyok elég neki,akkor menjen isten hírével.
2013. jan. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát én belepisilném a nevét a hóba aztán meg szétrugdosnám a művemet, de ugy h ő is lássa. ezzel céloznák neki arra h már nem érdekel
2013. jan. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ha tényleg flörtölgetne akkor egyértelműen szakítanék... avval viszont nincs bajom ha csajok képét like-olgatja, azt én is szoktam pedig hetero vagyok :D ami szép az szép, úgyis az én párom és velem fekszik ágyba esténként...


27L

2013. jan. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is ezen balhézok éppen a párommal. Szinte naponta van új csinos csaj ismerőse az ország másik végéből akit sehonnan nem ismerhet csak netről..

Fenyegetőzök a szakítással hátha attól abbahagyja, de nem hiszem, hogy meg bírnám tenni :(

2013. febr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 l21 válasza:
100%
ha találkozni akar más lánnyal/fiuval, vagy szexre utalgat neki, akkor 100%-osan IGEN.
2013. febr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem szakítanék vele, hanem megbeszélném vele és elmondanám, hogy ha tovább folytatja ezt, akkor bizony szevasztavasz lesz. Ha tovább csinálja, akkor a TE ÉRDEKEDBEN szakíts vele... igen, borzasztó lesz, de hidd el, találsz jobbat, akinek csak Te leszel! :) Élőben és facebookon is, bárhol, mindenhol!!! :D Vagy pedig csináld azt, hogy Te is bejelölgetsz sármos pasikat, írsz a képük alá, ha nézitek egymás facebookját, akkor pedig még üziket is írj nekik :P Sajnos a mai világban már ez a frankó... bár több kérdésnél is írták, hogy mekkora parasztság a másik facebookját nézegetni. Igen, az, de ha van rá ok, akkor még jó, hogy nézegetve lesz! Ha nincs rá ok, akkor nem kell :) Sok szerencsét! :)
2013. jún. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Istenem,micsoda problémáik vannak a mai fiataloknak.

Facebookon bököd másokat,hát ez nagyon jó.

Ennél sokkal rosszabb lenne Chuck Norris bökne meg.

2013. jún. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!