Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen tippek vannak pasizásho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tippek vannak pasizáshoz? 15. l

Figyelt kérdés
szóval 15 vagyok és még nem volt barátom amit kicsit szégyellek.:(( valami tippetek esetleg?

2013. jan. 31. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Legyél szép..

Igazából elég igényes külső és adj értelmezhető jeleket,ne legyél nagyon csendes.

2013. jan. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
sok a pattanásom és sztem ez a gond, nagyon visszataszító. nem tudok vele mit csinálni
2013. jan. 31. 21:19
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán ne szégyelld magad, amiért még nem volt barátod. Én 17 éves voltam, amikor megismertem a párom, előtte is lehetett volna kapcsolatom, mert tetszettem egy pár fiúnak, de én még nem éreztem magam késznek egy kapcsolatra. Én nem bánom, hogy vártam 17-ig, szerintem ezt nem kell elkapkodni, főleg nem azért, mert már másnak van és szégyelled, hogy neked nincs. Egyébként még mindig együtt vagyunk, februárban lesz 4 éve. :)
2013. jan. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Van borgyógyász, aki felírhat rá gyógyszert. Nekem az segített.

Keresgélj, vannak ingyenesek is. Házi(gyermek)orvos, és szülő is tud segíteni.

2013. jan. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyon problémás az arcbőröd és nem tudsz vele mit kezdeni javaslom, hogy menj el bőrgyógyászhoz. Én is így voltam a te korodban és kaptam egy nagyon jó krémet, amitől kitisztult az arcom. Sajnos már elég rég volt, így a nevére nem emlékszem. :/
2013. jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Annyit tehetsz h raksz rá alapozót és kész. A többit a belsőddel próbáld elérni, ez sokkal fontosabb mint a külső.(tapasztalatból mondom)Ha akarsz beszélni róla Írj priviben:)
2013. jan. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mondjuk nem tudom az alkatod mien !? pattanásokra van egy krém " holttengeri sókrém " vmi 1300 ft és sokáig kitart én ezt használom . ha küldenél képet magadról tudnák vélemény mondani . de igy sajnos nem tudom . a krémröl viszont gondolkozz el itt utána olvashatsz : [link]
2013. jan. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Semmiképp se alapozóval próbáld megoldani... Csak roszabb lesz. Nyáron majd napon kell lenni sokat. Menyj el bőrgyógyászhoz mint a többiek mondták. Az a legjobb.
2013. jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne szégyelld, nincs miért. Kezdj el ismerkedni! :)
2013. jan. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
15 évesen abszolút nem vagy lekésve semmiről,még akkor sem leszel ha 18-19-20 évesen lesz barátod
2013. jan. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!