Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék újra férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék újra férfiként tekinteni rá?

Figyelt kérdés
A férjem (8 éve a párom) annyira határozatlan, és tutyimutyi, hogy elképesztő. Minden döntést rám hárít, a kicsiktől a nagyokig (mit főzzek, mit nézzek, milyen lakást vegyünk, milyen autónk legyen). Semmi kurázsi nincsen benne. Annyira idegesít, hogy ilyen, hogy az utóbbi időben direkt szekálom, hogy álljon már a sarkára, de sajnos erre sem reagál. Így egyre durvábban beszélek vele, félvállról kezelem, amiket mond, és ez se zavarja, fülét farkát behúzta, totál papucsként viselkedik. Mi a búbánatot tegyek, hogy legyen már férfi?

2013. febr. 1. 11:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Semmit nem tehetsz vele! Az ember sohasem tudja az alapvető tulajdonságait levetkőzni. Erre mondják hogy vagy megszokod, vagy megszöksz...
2013. febr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Erre 8 év után figyeltél fel? Akkor meg is érdemled :-P
2013. febr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem 8 év után, inkább csak mostanság kezd idegesíteni, talán mert egyre több a teendőm a gyerekek mellett, és nem győzök mindent egyedül, ő meg olyan, mint egy 3. gyerek. A gyereknevelésben is ilyen, én vagyok itthon a férfi. És ettől már undorom van.
2013. febr. 1. 11:17
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Milyen volt régen?


Változz előbb te,játszd el a törékeny nőt, a bújós kiscicát,dicsérd ha valamit megold,kérd a segitségét (ne parancsolj,kérd szépen,mintha nélküle nem tudnád megoldani)

Időbe fog kerülni,de megéri.

Papucsot csinálni könnyebb mint visszaváltoztatni.

2013. febr. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Régen is ilyen volt, világéletében lökdösni kellett mindenért. Régen kisfiús bájnak tartottam ezt. Tudjátok hogy van ez...

Köszi 4-es az ötleteket, sajnos én nem vagyok egy ilyen bújós-törékeny alkat. Mikor próbálok olyan lenni, akkor poénra veszi, hát érzi, hogy az nem én vagyok. Pl egyik nap odabújtam, mondtam, hogy "édes, feltennéd az ágyneműt a szekrény tetejére? Te olyan erős vagy!" erre ő: "hát Te is fel tudod tenni, vidd oda a létrát aztán eléred" én meg mondtam, hogy én azt szeretném, ha ő tenné fel, akkor feltette morogva. :S

2013. febr. 1. 11:27
 6/25 anonim ***** válasza:
Változz mindenttudo házisárkánybol vissza olyan növé, akiért érdemes férfinak lennie.
2013. febr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
6-os, de az a baj, hogy ezek a dolgok egymást gerjesztik. Mivel ő semmit nem csinált meg, semmiben sem döntött, ezért én átvettem az irányítást, valakinek ugyanis kell intézni a dolgokat. Neki meg ez totál megfelel, úgy viselkedik, mint egy kisgyerek. Ha ő nem szarna le mindent, nem vettem volna a kezembe az irányítást, az tuti.
2013. febr. 1. 11:31
 8/25 anonim ***** válasza:

"hát Te is fel tudod tenni, vidd oda a létrát aztán eléred"


Tökön szúrnám magam, ha ilyet válaszolnék vissza ... alap, hogy magamtól észreveszem, hogy segíteni kell és ugrok ...

Már ne haragudj kérdező, de ezt a típust, én mint férfi lenézem ... Életképtelen ... Bocs, de fel is szoktam magam húzni rajta, mert majd ebből lesz egy elhidegült, rossz házasság, aztán meg a minden férfi lusta disznó és egyéb általánosítások ...

2013. febr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Akár azt is írhatnánk általánosságban, hogy házisárkány azokból a nőkből lesz, akiknek a férje egy puhap@cs, nem?
2013. febr. 1. 11:41
 10/25 anonim ***** válasza:
Azzal, a kiegészítéssel, hogy ha szereznek egy férfias szeretőt, aki rendesen karban tartja őket, akkor nem sárkányosodnak el :-P
2013. febr. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!