Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Titeket idegesítene ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Titeket idegesítene ez?

Figyelt kérdés
Mit tennétek ha a barátnőtökkel egy vagy több ember egyrészt folyamatosan flörtölne (ez még nem is idegesítene annyira), vagy taperolnák?? Pl seggére csapnak, mellét megfogják meg ilyenek. Ezt egyszerűen nem tudom elviselni és megölném érte azt aki ott hozzáér, de barátnőm azt mondja ne csináljak semmit mert akkor ő lesz a szemét az osztályban ugyanis mikor a többi lánnyal viselkednek így, azt mindenki elnézi. Szerintetek ez normális?? Barátnőm már nagyon el sem akarja mondani az ilyen dolgokat, hogy "megóvjon". Szerintetek mit kéne most csinálnom?? 17/F
2013. febr. 1. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég gáz a csajod... csak azzal csinálják ezt, aki hagyja, vagy élvezi is ..
2013. febr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha az én barátnőmmel csinálná ezt valaki, akkor tuti, hogy beverném a pofáját, szerintem te se hagyd.


23/F

2013. febr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ott lehet hagyni, beszélni vele, stb. Beverni a pofáját nem. Ti mit szólnátok hozzá, fiúk, ha a lány hasonló helyzetben álmotokban fejbe verne benneteket, vagy mérget keverne az ételetekbe? (Ugyanis nem erő függvénye feltétlenül az agresszió).
2013. febr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy ha a fiúnak vernéd be, hát az sem megoldást!
2013. febr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Nem a csajnak, hanem a taperoló pasinak verném be a pofáját

2013. febr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs, utána már értettem, nem volt egyértelmű. Sajnos nem ilyen egyszerű, könnyen beállíthatnák úgy, hogy neked lesz bajod belőle. Bár ha valakit zaklatnak, aki fontos nekem, engem se gyakran érdekel, mi "lesz".
2013. febr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ultragáz a csaj
2013. febr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!