Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tanácsoltok, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy lány az osztályban és szerintem lehet szerelmes belém. Amiért ezt gondolom az azért van, mert amikor év elején még volt hát éppenséggel nem mondhatnám "barátnőm" mivel csak barátom volt akkor ő elmondta nekem a negatív tulajdonságait mivel osztálytársak voltak.

És nem rég amikor én a helyemen ültem akkor állítólag a 2 haverom is hallotta, hogy szerelmes belém szóval belém szeretett, de az a baj én nem tudom, hogy hogy ha eddig még alig beszélgettünk szóval úgymond semmit 2esben. Én azt hittem, hogy a 2 haverom csak viccel mivel ők mondták, hogy belém szeretett a lány stb... És én mondtam nem tudom úgy értettem, hogy időt kérek. És mondta a haverom aludjak akkor rá még. De ma mikor a barátommal (lány) vártunk valakit aki engem haza szokott hozni akkor a lány aki az osztálytársam akkor meg kérdezte: kit vártok? Én mondtam, hogy xy-t és kérdezte mind a ketten mondtam: igen és el ment a barátnőjével. Nem tudom, de lehet csak beszélgetni szeretett volna velem, vagy csak féltékeny volt arra aki már legalább 9 éve barátom. Szerintetek mit tegyek? Az én érzéseim iránta: Szerintem jól néz ki meg minden csak még alig ismerem.



2013. febr. 1. 18:09
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ismerd meg jobban, es aztan donts.
2013. febr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!