Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem beleszerettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem beleszerettem egy közel 20 évvel idősebb férfiba,18 évesen. Nagyon tartok a családom véleményétől. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
A szülők előtt még nem nyilvános a dolog, de nem tdom biztosan mi lenne a jobb. Félek ha elmondom édesanyámnak akkor tiltani fog, kiakad, de igy meg roszul érzem magam hogy nem oszthatom meg vele a dolgaimat. Ti mit tanácsolnátok? Teljesen kilátástalannak érzem a dolgot.
2012. nov. 12. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi is,majd Apáddal sakkozik,hiszen akár egykorúak is lehetnének.
2012. nov. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem az első kapcsolatom egy nálam 25 évvel idősebb hapsival volt. 3 évig voltunk együtt. 18 voltam mikor összejöttünk... Nagyon szerettem, szerettük egymást. sok dologra megtanított, és őnála jó helyen a szüzességem is. nem bánom egy percig se az egészet. Apukám élt már csak, így csak neki tudtam bemutatni, először zavarta, de 3hónap múlva, mikor látta hogy komoly, megbékélt.
2012. nov. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Én 17 éves vagyok, barátom 20, 5 hónapja járunk. Családom szerint pont ideális a korkülönbség, nem tiltottak egyáltalán. Én is jól kijövök a barátom szüleivel, ő is jól kijön az enyémekkel. Ne izgulj, nem fognak tiltani.
2012. nov. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. És a férfiak később érnek, mint a nők, úgyhogy tökéletes a korkülönbségetek. :)
2012. nov. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves 17 éves.Ennyni idős korban ,azt hiszem már tudni kéne olvasni.

A kérdező 18 éves a barátja 38.

A Te apukád mennyi??

2012. nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
52 éves az édesapám
2012. nov. 16. 15:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett veletek, elmondtad otthon? :) Hogy fogadták?
2014. júl. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!