Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből valami? Vagy a legjobb barátja miatt mégsem? (SOS, részletek lentebb)

Figyelt kérdés

Kérlek titeket, kedves válaszolók, olvassátok el a történetet, mert anélkül nem tudtok válaszolni.


Nos, egy kicsit bonyolult a történet, és már 25+ a korosztály is.


Van egy fiú, nevezzük X-nek. A másik fiút pedig Y-nak.

X és Y legjobb barátok szinte.


Én X-el Facebook-on ismerkedtem meg tavaly októberben, mikor volt neki egy kapcsolata. Amikor szakítottak november végén, meghívott magához X egy hétvégére, hogy ismerjük meg egymást jobban.

Lefeküdtünk már első este, így utólag nézve nagy hiba volt. Másnap, vasárnap pedig megjelent Y, meglátogatott minket, "megnézett" engem, ki is vagyok.

Ekkor történt meg a legnagyobb baj.

Y-nak lehengerlő egy stílusa van. Közvetlen és nagyon normális. Külsőre nem egy nagy szám, sőt inkább csak átlagos, de a stílusa valami észveszejtő.

Ezután mégjobban bántam, hogy X-el lefeküdtem, és a legrosszabb az volt, hogy Y tudott róla, előtte pedig nagyon szégyelltem magam.

A hétvége után bejelölt Y Face-en, és néha leveleztünk semleges dolgokról, meg hogy milyen hülye voltam.

X aztán megint összejött az exével, de január közepén megint szakítottak.

Ekkor felvetettem az ötletet, hogy találkozzunk megint (persze én már semmit nem akartam tőle) ő belement a találkozóba, ugyanúgy töltsünk együtt egy hétvégét.

Közben már Y-al is beszéltem, hogy majd megyek X-hez, aztán ő mondta, hogy majd átjön.

Pénteken délután mentem X-hez, Y már péntek este jött volna, de X azt mondta, ne jöjjön.

X nyomult is rám rendesen, gondolom, valami potya d*gást akart, szépen lekoccoltattam. :P

És milyen jól tettem, legalább nincs lelkiismeret furdalásom, mint a múltkor.

Szombaton és vasárnap délután is átjött Y, és nagyon jót beszélgettünk, és sokat hülyéskedtünk egymással.

Tényleg olyan jól megértettük egymást.

X meg csak lesett, hogy én hogy elvagyok Y-al.

Szóvá is tette, mikor Y lelépett.

A hétvége óta X-el nem is tartom a kapcsolatot szinte, mert mint kiderült, ő össze akart volna jönni velem, de én nem akartam már, és megsértődött.

Y-al pedig azóta többször is beszéltünk face-en, semleges dolgokról.


Nos ennyi a történet röviden.


Y-nak tetszhet a nő?

Összejönne vele, hogyha X a legjobb barátja?

Milyennek gondoljátok a nőt?


Igazából én X által ismertem meg Y-t, és Y sokkal jobb, mint X, hiába hogy külsőre meg csak átlagos.



2013. febr. 1. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A női nem szégyene vagy.
2013. febr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És miért is?
2013. febr. 1. 20:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt még ezek után amit irtál megkérdezed?


khm.

2013. febr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

1. Y-nak igen, tetszhet a nô, hogyha tartod vele a kapcsolatot és kellôképpen kialakulnak a dolgok.

2. Lévén hogy már azt is rossz szemmel nézte, hogy jó viszonyba kerültetek, szerintem rosszul esne X-nek, és ami a lehangoló, SZERINTEM tönkre tennéd a köztük levô barátságot.

3. Személy szerint picit butának tartom, hogy mindenféle körültekintés nélkül lefeküdtél vele. Tudom, hogy említetted magad is, hogy hiba volt. De csak gondolj bele, hogyha vársz a dologgal, nem többet, egy napot, akkor nem történik meg a fizikai kapcsolat és mindenféle komolyabb dolgok megtörténtek nélkül el tudnád kezdeni a dolgot Y-al, a dolgok tisztázása után. Az a meggondolatlan fizikai kapcsolat tette a helyzeted nehézzé.

2014. júl. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!