Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miféle radioaktív jelet küldjek ennek a srácnak, hogy végre odajöjjön hozzám?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki tetszik, és tuti, hogy én is neki. Az osztályaink egymás mellett vannak, és amikor mindketten a szekrényeinknél vagyunk, sokszor szokott rám nézni, és én s uguanígy teszek. xD Meg amikor folyosón jön szembe, mindig egymás szemébe nézünk, és szoktam rá mosolyogni, de nem olyan fogvillantósan.. :D Meg ő is kedvesen néz rám. Mit tegyek, hogy szóba elegyedjünk, vagy megszólítson, vagy bármi?? Ennél tovább már nem akarok menni, mikor teszi meg az első lépést?

16/L


2013. febr. 1. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Megakarod ölni? Az rákot okoz ember!!
2013. febr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2013. febr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem robbants egy atombombát. A háta mögött is lehet, ott is eléri.
2013. febr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmi mást, ha ebből nem ért, akkor vagy csak szórakozik veled, vagy egy puhap.öcs.
2013. febr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz tovább menni akkor várj!


De ha nem jön akkor így jártál...

2013. febr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha adhatok egy tanàcsot.az ilyen fiuk inkàbb ne tetszenek.fèlosek keress igazi fèrfit.aki nem problèmàzik azon hogy megszolitson egy lànyt.
2013. febr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Természetesen nem akarok semmilyen radioaktív jelet küldeni... xD

Na de ezt nem lehet csak úgy eldönteni, hogy ha nem lép, akkor keresek mást.. Kitartok, hátha lép. Vagy kitalálok valamit, hogyan elegyedhetnénk beszélgetésbe. :) De azért adhatnátok valami ötletet. :$

2013. febr. 1. 22:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Így: "Szia!"


Beszélgessetek a suliról, meg egymásról... először csak barátkozás szinten, aztán majd kialakul :)

Nem baj, ha zavarban vagy és elpirulsz, az nagyon aranyos! Hajrá!

2013. febr. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csinálj egy házibulit és hívd meg. Hátha nem a barátnőjével jön :D
2013. febr. 2. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!