Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hogy végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy végre odajöjjön hozzám?

Figyelt kérdés
Van egy 28 éves fiú, akinek tetszem. Már az egyik barátja is elmondta nekem, hogy így van, de Ő nem mer kezdeményezni. 1 éve nézeget engem, de soha semmi. Mit tegyek? :( Ráköszönjek vagy mit? Én 23 vagyok és nagyon szeretném már megismerni.
2009. dec. 25. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, ne csak várd a sült galambot, nincs leírva sehol, hogy a fiú dolga kezdeményezni.
2009. dec. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz vele beszélgetést. Látod hogy már néz 1 ideje és h mit lát benned.
2009. dec. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:) De írtam, hogy már nem tinikorú. Simán összeszedhetné magát. Tudhatná, hogy már tudom, mert az egyik haverja, már beszélt nekem róla... nem is értem. Majd 2010-ben rágyúrok. :)))
2009. dec. 25. 18:36
 4/7 anonim ***** válasza:
figyi! van az amikor a csajnak tetszika srác de fordítva nem! és erre kérdezed azt hogy mit csináljak hogy tetszem neki?!! de most az van hogy neked tetszik a srác, és te is neki!! ilyenkor szerintem már 100 szor könnyebb dolgod van mint az első esetnél: annyi hogy ha együtt vagytok akkor mellé ülsz kedvesen mosolyogsz rá beszélgetsz bókoltok egymásnak és mikor jónak érzed megmondod hogy "bejössz nekem" vagy " tetszel nekem"!!! és úgyse fog visszautasítani mert te is neki!! és akkor már jövet a happy meg a csók meg miegyéb...
2009. dec. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Félreértetted. Nem ismerem őt, nem beszéltünk, csak az egyik haverját ismerem, aki elmondta, hogy tetszek neki. :)
2009. dec. 25. 19:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha az egyik haverja mondta hogy tetszel a srácnak akkor bátran kezdeményezhetsz a srácnál, nem veszthetsz semmit, gyakorlatilag akkor jöttök össze ha valamelyikőtök kezdeményez:D 28 évesen is lehet félénk valaki.
2009. dec. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazad van. Vagy egy beégéssel kezdem a 2010-es évet vagy egy új kapcsolattal. :)
2009. dec. 26. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!