Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom együtt lakik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom együtt lakik az "exével". Engednétek?

Figyelt kérdés
Immáron 7 hónapja vagyok együtt a barátommal. A kapcsolatunk elején elmondta, hogy a mostani lakótársával, akitől csak egy ajtó választja el most is, még előttem (pár hónappal előbb) szexuális kapcsolatot teremtett többször is, sőt elmondta, hogy a részéről érzelmek is felmerültek. Vehetjük úgy, hogy szerelem kezdett benne kibontakozni, azonban a csaj kiadta az útját. Pár hónap elteltével találkozott velem, összejöttünk, azonban a csajjal még mindig együtt lakik, sőt a barátom az egyik legjobb barátjának kiáltotta ki a lányt, aminek okán kényszeresen védelmezi is velem szemben és sajnos ez miatt a viták is egyre gyakrabban vannak. Ti mit tennétek a helyemben, továbbra is viseljem el azt a gondolatot, hogy tőlem távol (a barátom Pesten tanul, én Pécsett) a barátom az "exével" lakik együtt vagy sem?
2013. febr. 2. 00:40
 1/8 A kérdező kommentje:
22 évesek vagyunk mindketten.
2013. febr. 2. 00:41
 2/8 anonim ***** válasza:
NEM
2013. febr. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok a pasim anyja se a gyámja, hogy megszabjam neki, mit "engedek" és mit nem. Természetesen nem tetszene, hogy együtt lakik az exével, közölném, hogy ez engem ez igen rosszul érint és az ilyesmi nálam nem fér bele a párkapcsolatba és amennyiben nála igen, akkor különválnak útjaink. Aztán ezzel azt kezd, amit akar, de kategorikusan biztos nem mondanék ilyesmit, hogy "nem engedem".
2013. febr. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 AndreaMariann ***** válasza:

Fú,tuti kikészülnék tőle.

Úgy érzem az írásodból,hogy egyre nehezebben viseled,és nem kéne,hogy emiatt álladóan idegeskedj.Ha nem bírod,akkor mond meg neki.

2013. febr. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gyakran téma ez nálunk. A barátom azt mondja, hogy teljes mértékben túllépett rajta, és csak azért lakik ott, mert ott nem idegenekkel van és mert olcsó a hely. Nem kettesben laknak ott.
2013. febr. 2. 00:59
 6/8 AndreaMariann ***** válasza:

Az csak jó,ha túl lépett rajta.Az is,hogy nem csak ketten vannak.:)

De ha emiatt veszekedtek,az nem jó.És amikor vitáztok és őt védi,akkor jogosan védi őt?Vagy jogosan ad neki igazat veled szemben?

2013. febr. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
dobd ki,keress olyat,aki nem másba szerelmes...
2013. febr. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha ezt tudtad miért jöttél össze vele? te nem vagy normális biztosan most is dugja
2013. febr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!