Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzem, hogy a párom az igazi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzem, hogy a párom az igazi, még sosem voltam így, mert az első perctől érzem ezt, de mégis mélyen leg belűl meg folyton rettegek, hogy elveszítem, ez normális?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok 5 hónapja járunk.Érzem hogy a párom az igazi.Nem tudom ezt megfogalmazni, de érzem.Viszont félek is, hogy esetleg nem szeret,vagy ő nem így gondolja.Többször bevillan ez a torokszorító rettegés,hogy elveszítem és minden apróságon fennakadok(pl.ha nem öleleget vagy puszilgat annyit mint szokott),hogy ez most jel,hogy vége lesz?Persze neki ezt nem mondtam el.Volt már komoly kapcsolatom 9évig tartott, ott nem éreztem sem azt hoyg az igazi lenne,és attól sem féltem,hogy elveszítem.Segítsetek, mi van velem?Kell aggódnom?
2013. febr. 2. 09:32
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Kedves 11:34-es.Nem haragudtam meg.Ilyen vagyok.Mindennek oka van.Az előző kapcsolatom miatt alakult így,hogy nehezen bízom meg másokban ,a másik dolog meg,hogy a párom úgy kezdte ezt a kapcsolatot,hogy egy sms-ben 10szív is volt,és mondogatta is néha.Most meg fura,hogy ez nincs.Ez csak egy példa volt a parámra.
2013. febr. 2. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!