Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kissé anitiszoc. Fiúk milyenek egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nekem nagyon tetszik de kicsit antiszoc. és az mondták h ne jöjjek vele össze mert velük nem jó egy kapcsolatban.. Ez igaz????
2013. febr. 2. 15:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát az antiszoc emberek szerinted mitől olyanok?
2013. febr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az antiszociálisokkal nincs akkora baj... Nm mindegy hogy tényleg csak kicsit antiszoc-e vagy autista talán?!
2013. febr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kissé antiszoc egy párkapcsolatban is.

Ez nem feltétleünk azt jelenti, hogy ül és bámul majd naphosszat, elképzelhető, hogy veled jól érzi majd magát.

Viszont ne várd el tőle, hogy bulizni menjen veled.

2013. febr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyanok, akik szerint (gondolom) az vagyok, de távolról se tartom magam annak... Az az aszociális, aki kifejezetten elhatárolódik a társaságtól és elkülönülve érzi jobban magát. Ha ez a fiú ilyen, akkor valószínű szótlan lesz továbbra is és unatkozni fogsz mellette. Ha csak magányos vagy fél kifejezni magát akkor bármilyen lehet.
2013. febr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

az antiszociális nem tud szeretni, állandóan balhéba keveredik, brutálisan agresszív és legtöbbjükkel a börtönben találkozhatsz, ha akarsz tőlük valamit

feltételezem az aszociálisra gondoltál

2013. febr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt még hozzátenném, hogy én pl az osztályban azért vagyok ilyen mert nem érzem jól magam velük. Alig várom hogy új társaságot építsek és elfelejtsem őket, nagy álszent légkör vesz körül, de egy ilyen esetben ezt csak én érzékelem.
2013. febr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy antiszoc lenne a fiú, csak visszahúzódó. Előbb-utóbb megnyílna neked, és akkor nem lenne vele semmi baj! ;)
2013. febr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ursula ursulella! Köszi, nem is gondotlam volna, de most utána néztem és tényleg igazad van :O Nem tudtam,hogy valójában ez a szociopatát jelenti :O


Akkor tényleg a helyes kifejezés az a aszociális.

Most örülök, hogy okosabb lettem ezzel is :D

2013. febr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

szívesen, és szerintem jobban is hangzik, kevésbé negatív

egyébként, hogy a kérdésre válaszoljak, gondolom a kiszemelted kevesebb embernek nyílik meg, de ha megkedvel téged, akkor közel fogtok kerülni egymáshoz, és ez nem lehet akadály a kapcsolatnak

2013. febr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt sem tudjátok, mi az az antiszoc. A mi sulinkban én is antiszocnak számítók, mert nem szeretem azokat a dolgokat csinálni, amiket ők( buli, full részegség, sex...), és mert nincs közös témánk. Ezért nem is nagyon beszélek velük. Ha bárkit megkérdeznél azt mondaná, hogy antiszoc vagyok, pedig eljárok szórakozni, jól tudom érezni magam, csak más környezetben. Amúgy meg a helyes szó tényleg aszociális, nem antiszoc. Szóval szerintem azért megpróbálhatod, de akkor változtass ezen a hozzáállásodon, hogy kétkedő vagy vele szemben, mert ő "antiszoc".
2013. febr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!