Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vallják be sokan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vallják be sokan a párjuknak hogy megcsalták? Ez hatalmas hülyeség szerintem.

Figyelt kérdés

Azokról az esetekről van szó amikor amúgy nem derülne ki soha az életben, de az illető mégis bevallja mert a lelkiismeret stb. Az a mondás nem igaz, hogy egyszer úgyis kiderül, a megcsalás is olyan dolog amit ésszel kell csinálni, és akkor nem derül ki soha. Hogy lehetnek ilyen hülyék hogy ők maguk bevallják?

Nem gondolják hogy ettől senkinek nem lesz jobb, csak elrontanak mindent? Egyértelmű hogy a megcsalt fél vagy szakít, vagy ha együtt maradnak örökre megromlik a kapcsolat, mindig ott lesz a tüske. Csak szenvedést és fájdalmat okoz vele.

Ha eltitkolja akkor pedig megmarad a boldog kapcsolat, amiről nem tud az nem fáj elven.

És ne gyertek azzal hogy nekem hogy esne. Szerintem ha meg is csalt már valaha a barátom, akkoris jobb nem tudni, amig nem tudom addig hihetem azt hogy végig hűséges volt, tehát nyugodt a lelkem.


2013. febr. 2. 17:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
De legalább boldog mindenki. :) Nem hiszem hogy egy érzelemmentes, részeg egyéjszakás megcsalás miatt tönkre kellene tennem a kapcsolatomat. Én akiket ismerek párokat, barátként, mindről tudom hogy vagy az egyik, vagy a másik már csinált ezt azt. Volt aki valóban lefeküdt mással, volt aki csak orális szexig jutott. Persze titkolják, és én se kavarnék be soha azzal hogy elmondom. Úgy tűnik kezd természetessé válni hogy nincsenek hűséges kapcsolatok. 10 év házasság után meg szinte törvényszerű hogy ha addig nem is, akkor majd azután eljön a megcsalás. Szóval gondolkozzatok el rajta, hogy simán lehetséges hogy a ti párotok is megtette, csak jól titkolja, mint sokan mások.
2013. febr. 2. 17:47
 12/14 anonim ***** válasza:
te egy rhibanc vagy!
2013. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
De ha téged csaltak volna meg,nem ülnél olyan nyugodtan,kivernéd a balhét, kidobnád a párod,stb...
2013. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Volt hogy csaltam meg valakit és nem mondtam el, de szakítottam vele amúgy is (utána rögtön, hogy találkoztunk). Minek tudja meg? Az csak nekem lenne jó, hiszen könnyítenék a lelkemet kínzó súlyokon.

ő viszont a padlón lenne és csökkenne az önbizalma is, hogy talán egy szar alak aki ezt érdemelte?

Nem, nem érdemelte azt, nem is kell megtudnia, így boldogabb. DE ha kapcsolatban akartam volna vele maradni elmondtam volna, nincs kapcsolat őszinteség nélkül, viszont nem várnám el tőle azt sem, hogy megbocsájtson. A megcsalás nem megbocsájtható bűn, szerintem.

Ő nem tudja meg, így nem éri sérelem, én meg élhetek együtt a lelkiismeret furdalásommal, amit megérdemlek mint büntetés, és akinek ez nincs, annak nincs lelke vagy eléggé antiszociális.

2013. aug. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!