Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

B25 kérdése:

Miért csinálja ezt? Van jelentősége?

Figyelt kérdés

Lehet nem ide kellett volna írnom de már mindegy.

Szóval 13 éves lány vagyok. Van egy osztálytársam akiről kiderült hogy az egyik barátnőm tetszik neki az osztályból. De ez már vagy 1 éve. Sokszor észreveszem hogy figyel engem. De nem tudok semmit sem kiolvasni a tekintetéből. De nagyon gyakran látom hogy néz. Egyébként régen elég sokat szekált de most már szinte soha. Inkább mintha távolról figyelne. Úgy néz mintha tudna valamit amit én nem. Mintha figyelné mit teszek, hogy teszek. Mi a véleményetek?

A válaszokat előre is köszi. :)


2013. febr. 2. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tetszel neki, de túl nyuszi ahhoz, hogy lépjen.
2013. febr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
menj és beszélgess vele :D
2013. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem is tetszel neki..
2013. febr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ugyanis aki tetszik nekünk arra nem tudunk nem ránézni.. :))
2013. febr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2013. febr. 2. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!