Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavarna ha a csajotok már automatikussan elvárná tőletek hogy mindent ti fizettek?

Figyelt kérdés
Mármint,kimentek egy szórakozóhelyre és ő fizet neketek mindent.Esetleg ezt elutasitsátok és magatoknak ti fizettek?:)
2013. febr. 2. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nem értem a kérdést. De hála az égnek 1-2 ilyen csajt ismerek a sok közül. A többség a kölcsönösség híve.
2013. febr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Most mivan??!
2013. febr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam mondani hogy fele fele (de függ attól h mit/miket veszünk)
2013. febr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Arra céloz, esetleg, hogy zavarná-e a fiút ha hirtelen mindent a lány akarna fizetni amikor már addig fordítva volt.
2013. febr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hm,hát általában a fiu fizet mindent és ragaszkodik hozzá,persze érdekel hogy a csaj h reagál erre és az idő elteltével hogyan reaglna a fiu ha a csaj már ugymond "belenyugszik" ebbe és olyan hogy elmennek valahova akkor a csaj már mondja is h mit kér a fiu kell h fizesse:D másképp nem nagyon tudom elmagyarázni:)
2013. febr. 2. 21:11
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem szabad ebbe lányként belenyugodni, mert sajnos épp az ilyenek vágják a fejedhez később, hogy ők "tartanak". Persze, ha téged ez nem zavar... más téren, amúgy se árt kicsit a sarkadra állni, mert papucs leszel.
2013. febr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A 4-es válasz után én is elbizonytalanodtam, hogy pontosan mit is akar a kérdező. A kérdést mintha a fiúktól kérdezné, a választ meg a lányoktól.


Fiú szemszögéből válaszolok: általában fizetem, ha a barátnőm eszik vagy iszik valamit, moziba megyünk stb. Ha mondjuk együtt lakunk és kaját veszünk, elvárom, hogy ő is fizessen valamit (tudok olyat, hogy a fiú fizetett mindig vásárláskor).

De volt arra példa, hogy egy nagyobb társasággal ültünk be inni, a barátnőm pedig elég sokat ivott, a barátnői miatt. Pár italt kifizettem neki, de nem az összest.

2013. febr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze, senki nem akar maganak egy anyagias p.csat.
2013. febr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok de nem tudom elviselni, hogy mindent a fiú fizessen.. szóval egyszer ő fizet (nem engedi hogy be szálljak) máskor meg én nem neki.. :')
2013. febr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Marhára nem hagynám, tegyék a kis pénzüket, ahová akarják. Aztán meg panaszkodnak, hogy "jaaj, ezek az anyagias nők" :D Most erre mi a megoldás? Vagy nem hagyom fizetni, vagy teszek a véleményére?

Középutat nem ismernek? Én megszabtam ezt, eldöntöttem, hogy kölcsönösen meghívjuk egymást, vagy fele-fele, vita nem lehetett, pont. :)

2013. febr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!