Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez alapján mondjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez alapján mondjak le róla?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy van egy fiú aki nagyon tetszik..igazából nem is az hogy teszik hanem egyenesen vonz.Soha nem volt még ilyen,hogy amikor meglátom akkor ott vannak a pillangók és a szivem kiakar ugrani és komolyan mondom hogy nem tudom mit csinálnék ha eltűnne az életemből.:D Ez most igy nagyon nyálasan hagnzik meg mittudom én..:S Sajnos nem egy a baráti körünk,1szer kétszer volt úgy hogy beszéltünk..és akkoris a leghülyébb szituációkban..:D De amikor rámnéz akkor úgyérzem hogy én is tetszek neki..nemtudom miért érzem így és lehet hogy csak beképzelem.


Legutóbb egy helyre menünk bulizni és már nagyon vártam azt az estét és nagyon reménykedtem,hogy lesz valami.De egész este egy másik lány ölelgetett...ez akkor már eléggé azt jelenti hogy nem akar tőlem semmit igaz?


2013. febr. 2. 21:36
 1/1 anonim ***** válasza:
hát úgy tűnik... de miért mondanál le róla? ismerkedjetek össze, beszélgessetek, legyetek együtt. ha nincs még barátnője, akkor hajrá!
2013. febr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!