Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy egy fiúbarát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy fiúbarátom nem akar többet, mégis úgy viselkedik mintha járnánk? (részletesen lent)

Figyelt kérdés

Átölel a derekamnál, puszit ad hirtelen, magához húz, és alapból úgy viselkedik mintha nem csak barátok lennénk?

De ezt mind kedvesen és aranyosan, nem nyomulósan... :) (16l) 19f


2013. febr. 3. 03:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudja mit akar, vagy csak egyszerűen kíván, vágyik rád.
2013. febr. 3. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én akarok a barátod lenni!


20f

2013. febr. 3. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen... Nagyon megbántam. Szerintem ne engedj ilyeneket ha nem akar komolyat.
2013. febr. 3. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ilyen "puszilgatós, ölelgetős" a természete. Ha más lányokkal is ilyen akkor valószínű. Ha csak veled, akkor jelentheti azt is, hogy nagyon közeli barátnak érez, de lehet, hogy mégis csak akar valamit és csak te érzed úgy, hogy nem akar többet.
2013. febr. 3. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy nem akar többet? Szerintem nagyon is akar, csak félénk. Viszonozd te is.
2013. febr. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tőbet akar. Nem mer kezdeményezni lehet tart hogy azal eltaszitana.
2013. febr. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Összejöttünk! :DDD :)))
2013. febr. 24. 21:51
 8/9 anonim ***** válasza:
A sok boldogságosságot nektek! :)
2013. febr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönjük :))
2013. febr. 28. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!