Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mit akar tőlem? Versengé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit akar tőlem? Versengés? (többi lent)

Figyelt kérdés

Hello! Van egy osztálytársam, akivel gyakran vagyunk együtt, mármint órákon kívül is. Általában szakkörökön is,mert ugyanabból a tárgyból vagyunk mindketten a legjobbak(kémia), ezért versenyekre is gyakran járunk együtt. Több órán is mellém ültették, általában ha valami poént mond, rögtön figyel, hogy hogyan reagálok, nevetek-e, stb. Többször kér tőlem segítséget a kémia kapcsán. (Csak kisebb dolgokat, de mégis.) Viszont sokszor meg úgymond "beszólogat", hogy ezt vagy azt ő jobban csinálja/csinálta volna, vagy úgy viselkedik, mintha jobban tudná. Tehát valamiféle versengést is érzek. (Vagy lehet, hogy csak én képzelem be, mert az én részemről van versengés.)

De valahogy nem tudom összerakni, hogy most akkor neki szimpi vagyok-e vagy mi van. Mert kicsit azért más velem, mint a többiekkel. Én nem nagyon bírom őt (mielőtt még bárki ezt írná), csak egyszerűen zavar, hogy nem tudom, mi a helyzet.


Szerintetek miért ilyen? A másik kérdésem pedig az, hogy mit tehetnék, hogy ne legyen ez a versengés (legalábbis részemről) ?


Lécci csak normális válaszokat adjatok és ne lecs*széseket kapjak! Előre is köszi!



2013. jan. 27. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a versengés annyira nem rossz mert legalább az eredményetekre nézve mert mindkettőtöket hajtja előre. Viszont ha téged zavar póbálj nem foglalkozni vele. Ha nagyon érdekel kérdezz rá hogy mit gondol rólad de ha azt mondja hogy tetszel neki te meg visszautasítod akkor neked lesz kellemetlen vele lenni minden órán. Ha neked is tetszik akkor kérdezz rá de ha nem akkor ne vegyél róla tudmást és kezeld barátként
2013. jan. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommented!
2013. jan. 27. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!