Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Volt már hogy megbeszélt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már hogy megbeszéltétek valakivel, hogy majd megpróbáljátok együtt ha nem lesz egyikőtöknek se kapcsolata?

Figyelt kérdés
Ha éppen van barátnőtök megbeszéltétek már ezt mással? Miért?
2013. febr. 3. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Sosem volt ilyen, mert ha van barátnőm, akkor az övé vagyok mindenestől :) De most nincs.


F25

2013. febr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és mi lehet az oka ha ilyet beszél meg valaki?
2013. febr. 3. 12:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy alapvetően szimpatikusak egymásnak ezek az emberek, csak korrektek, mert nem akarnak felesleges balhét egy szex vagy más miatt, s majd ha egyszer úgy alakul, hogy mindketten egyedül lesznek, bátran vágnának bele a másikkal valamibe.


Első voltam.

2013. febr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2


Valamilyen szinten szeretné lelkileg legalább maga mellett tudni a másikat.

2013. febr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsánatot kérek! De te tudod, hogy mit kérdeztél?

Ez nem egy befőtt, ha elfogyott az egyik, akkor megyek a kamrába és hozok egy másikat.

2013. febr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

13 éves voltam kb, amikor egy táborban ultra szerelmes lettem az egyik vezetőbe. Ő akkor 25 volt. Sok időt töltöttünk együtt, de abszolút érthető volt, hogy ő teljesen elzárkózott, amikor megtudta, hogy én nem csak haverként tekintek már rá. Na vele anno megbeszéltük, hogyha 30 leszek ő meg már "úristen megsem mondom mennyi", és még egyikünknek sem lesz párja, akkor összeházasodunk. :D:D

Hát kétlem, hogy valaha is lesz belőle bármi! :D 22/L

2013. febr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!