Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor volt legelőször sexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor volt legelőször sexuális kapcsolatotok? Hol, nem volt korai, milyen nyomot hagyott bennetek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt barátnőmnél, 2009. jan. 23 reggelén,megkedveltem a szexet.
2013. febr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15 évesen és egy olyan fiúval akit nagyon megszerettem és a mai napig szeretem.
2013. febr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19 múltam, 2004. decemberében történt, nem volt "korai" és semmi különösebb nyomot nem hagyott bennem. Nem volt hú de jó, de nem is csalódtam, mivel már elég "nagylány" voltam, nem szőttem rózsaszín álmokat, hogy biztos csodálatos lesz. Boldog voltam, hogy ezt is letudtam végre.
2013. febr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én 20 múltam.. igazából nekem már nagyon fontos volt, hogy túl legyek rajta.. szép emlékem van róla, előtte elmentünk lila orgonát szedni és teledíszítettük vele a szobát. Vettem szép úgy ágyneműt stb. szóval én készültem rá.. Egyébként a fájdalomra is emlékszem.. mert fájt az együttlét.
2013. febr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

17/ múltam, és én egy 21 éves istennek adtam oda magam.

Atz hittem, hogy valóban a mennyben voltam.

Minden lánynak ilyent kívánok.

2013. febr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem hagy az soha nyomot, csak az okos "szakkönyvek" szajkózzák. ha nem volt jó az első, akkor majd jó lesz a második vagy a harmadik, nem kell ebből olyan tragédiát csinálni. amúgy nekem lánnyal olyan kb 13 évesen, de látod én is normális lettem, és nem zakkantam meg a hatalmas "lelki traumától", amiért nálunk szokás volt a sportegyesületben, hogy a nagyobb fiúk beavatásként megszopatnak (igaz, akkor 15 voltam, és hát újként állítólag ez a szokás ...). De csak egyszer, aztán utána ha ezen átestél, már nyugton hagynak, és tényleg így is történt, utána már nem csesztettek, befogadtak. És még csak homi se lettem, pedig jajgathatnék, hogy jaj mi történt velem ... Szal sztem ezeknek a 99%-a csak cirkusz, de tudnám mi értelme. Az emberek szeretnek magukból nagy áldozatot csinálni, valamiért jól esik, ha sajnáltathatják magukat vagy nemtom.

Na mindegy, kérdésre tehát: az első tök jó nyomot hagyott bennem (egy 19 körüli csajszival volt, eléggé díjaztam, egy nagyon szép lány volt, egyszer ketten maradtunk, aztán megmutatta, mi is az a sex ...). Hát ez a második meg 15 évesen, de nem hagyott bennem semmi komoly nyomot, ma is sokszor poénkodunk még vele.

2013. febr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!