Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom h szerelmes vagyok nagyon?

Figyelt kérdés
Sokat gondolok a páromra, meg szeretek vele lenni, de néha úgy érzem hogy nem teljes a boldogságom. Ha szerelmes zenét hallgatok inkább elszomorodom minthogy szárnyaljak.. Pedig tényleg úgy érzem fontos nekem, meg nagyon imádom.Néha mikor megölelem érzem hogy leírhatatlanul szeretem, és nagyon jó érzés tölt el. de néha meg semmit nem érzek. Miért van ez?
2013. febr. 3. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert tini vagy.
2013. febr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Drogos tünetek.
2013. febr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mióta vagytok együtt?
2013. febr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
19 éves, és féléve.
2013. febr. 3. 16:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy szerelmes. Ha az lennél, ez a kérdés nem merült volna fel benned. Akkor tudnád, hogy az vagy és nem meditálnál ezen.
2013. febr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!