Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem fogad el ducin a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogad el ducin a férjem?

Figyelt kérdés
Többször szólt már, hogy kövér vagyok. Tudom van rajtam felesleg, küzdök is miatta. Minap hívtak minket strandra. Én mondtam neki nem megyek, mert kövér vagyok, és nem akarom őt kellemetlen helyzetbe hozni. Nem tiltakozott, azt mondta OK, és elment nélkülem. Pedig mentem volna. Ennyire bánt egy pasit ha a felesége nem bombanő? Már sexelni is sötétben szeretek. Úgy érzem valamiért nem szeret velem megjelenni. Pedig szeret, tudom is. Csak azt szeretné hogy csinosabb legyek. Szinte mindig ez jár a fejemben. Én mondtam neki, szagolja amit szakított (viccesen)....de később rájöttem mégesm olyan vicces. most mit tegyek?
2008. jún. 4. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát,sztem nem azért ment egyedül strandra mert nem szeret veled menni hanem mert te nem akartál menni.Két lehetőség van: kezdj el tornázni,sportolni.Hidd el,pár hét alatt már látszani fog! Vagy beszéljétek meg ezt a dolgot hogy vajon szégyell-e téged stb.De ha szeret,nem hiszem. Szerintem addig is,amig nem fogysz valamennyit,fogadd el magad olyannak amilyen vagy,sugározzon rólad hogy jól érzed magad a bőrödben,egy pasinak tilos olyat mondani,hogy kövérnek tartom magam,mégha ő azt is mondta rád! Tapasztalat...
2008. jún. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

pontosan.


A férjed nem nő. Nem érti, hogy azt akartad, ellentmondjon neked. Ő nem így kommunikál. Közölted vele, hogy te nem mész, ő meg elfogadta a döntésedet. Nem akart vitatkozni.


Azt is le merem fogadni, hogy nem azt mondta, hogy kövér vagy. Csak te nem vagy kibékülve magaddal és így értelmezted. Szerintem valami olyan párbeszéd szokott lejátszódni közöttetek, hogy te megkérdezed, kövér vagy-e, vagy nagy-e feneked, hasad stb. Ő meg némi vacillás után közli, hogy igen. Nem magától mondja.


Magaddal békülj ki, vagy tegyél ellene.

Ő valószínűleg baromira elvan a kinézeteddel, csak éppen azt érzi, hogy te nem. Erre próbál reagálni. Csakhát pasiként, azaz a te szemszögedből rosszul.

2008. jún. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

A gáz abban rejlik, hogy ő aktívan sportol, testépít, gondolom innen vannak elvárásai is. Tornázom én, meg diétázom is. Valszín hormonprobléma áll a háttérben.

De mondom: Azt mondta hogy van rajtam felesleg, nem ilyen voltam régen...stb... Van mikor célozgat rá, máskor meg tutira megmondja....

2008. jún. 4. 13:01
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakit szeret az emvber akkor mindegy, hogy a szerelme tárgya hogy néz ki.Hiszen ő választotta...

Viszont, ha a megismerkedéskor nem így néztél ki...akkor lehet, hogy a párodnak úgy tetszettél meg és most nem azt látja...

Mondjuk ettől függetlenül nem kellene magadrahagynia a problémával...ha téged is zavar a kinézeted, akkor tegyél ellene.

Amúgy dundin is lehet teljes és boldog kapcsolatban élni. Tapsztalat... :)

2008. jún. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha te nem érzed így jól magad a bőrödben, akkor tegyél azért, hogy egy kicsit csinosabb légy! És te még előnyben is vagy, hogy a párod testépítő, mert így tud neked segíteni sok mindenben, nem?

Egyébként én is ugyanebben a cipőben járok, viszont nekem a párom is kövér, de mi sem így ismertük meg egymást, hanem egymás mellett szépen elhíztunk, de most mind a ketten küzdünk, hogy olyanok legyünk, mint régen.

Kitartás, ne add fel a fogyást, sokkal könnyebb lesz minden és boldogabb leszel!

És akkor, ha te is csinos vagy, már nem kell irigykedve és féltékenyen a csajokat bámulnod.... :)

2008. jún. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszíííí szépen nektek! Már nem is vagyok annyira kibukva :)
2008. jún. 4. 21:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Néha lépj félre. Ha tudod, hogy bejössz más pasiknak, akkor megtanulod becsülni magad.
2008. jún. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Na most lehet , hogy majd lepontoztok. Nekem ( és szerintem egyik embernek sem,) mindegy , hogy a szerelme tárgya hogyan néz ki akkor, és később. Én sem vonzódnék a páromhoz ha elhízna, mert egyszerűen nem úgy szerettem belé ( és most nem gyertek nekem azzal, hogya belső a legfontosabb, persze az is fontos, de a külsővel együtt), egyszerűen nem vonzódom szexuálisan , és máshogy sem a kövérebb pasikhoz. Ő sem úgy szeretett belém, hogy 30 kg súlyfeleslegem volt. Persze, hogy megváltozik a hozzáállása a férjednek, ha egyszer másmilyen voltál mikor megismert. Persze, a hormonprobléma egészen más tészta, ronda dolog ha emiatt szégyell téged.

Remélem, nem értetted félre a válaszomat, egyátalán nem azt akartam írni, hogy csak az etióp csajok lehetnek szépek és vonzóak, csak megpróbáltam megfejteni a férjed hozzállását:)

Amúgy a kérdésedből látszik, hogy téged is borzasztóan zavar, úgy érzem , hogy frusztrál, nem kéne a nap minden percében ezzel foglalkoznod. Azt nem írom, hogy fogadd el így magad, mert nyilvánvaló, hogy téged is bánt a helyzet, kezdj el egy dinamikusabb diétát és sportolj:)( de mindenekelőtt vizsgáltasd ki magad )Viszont elsősorban mindent saját magadért csinálj, és csak utána a férjed kedvéért:) Sok sikert:)))

2008. jún. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tökéletesen egyet értek az előttem szólóval.

Ha hormonzavar, akkor minél hamarabb tegyél ellene, irány a doki, mert meg kell oldani a problémát, de ha nem az, akkor pedig még több torna, diéta, amíg eredmény nem lesz.

És hogy miért? Mert igaz, hogy a belső is fontos, de a külső is. Gondolom te is meglepődnél, ha egyik délután egy enyhén más kinézetű pasi állítana haza hozzád, hogy "Helló Szivem! Én vagyok a férjed, csak megváltoztam, nem ehhez az emberhez jöttél hozzám, de gondolom azért szeretsz. Igaz, a személyiségem sem ugyanolyan már, mert korábban elégedett voltam magammal és kiegyensúlyozott, közös programokat csináltunk, most viszont már nem kísérlek el strandra sem és hetente minimum három órát fogok neked sírni a külsőm miatt, de azért gondolom ez nem akadály, hogy ugyanúgy szeress, mint akkor, amikor még más ember voltam!"

Nem azért, de én kikészülnék. És a te eseted hasonló lehet, annyi különbséggel, hogy nem egyik napról a másikra történt meg a változás, hanem hónapok, évek alatt. A lényeg ugyanaz.

Gondolom a férjed beleszeretett egy nőbe, akinek nem csak a külseje változott meg, de emiatt a személyisége is, méghozzá számára nem pozitív irányba. Egyértelmű, hogy vissza akar kapni!

Segíts magatoknak!

Ha viszont arról lenne szó, hogy te ilyen alakkal találtad meg magad és így vagy boldog, akkor nem bátorítanálak a visszaváltozásra. Akkor inkább új párra lenne szükség az új, tökéletesebb és boldogabb egyéniségedhez. De itt nem erről van szó, ha jól érzem...

2008. jún. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Teljesen egyetértek, köszönöm a válaszokat. :)

Teljesen úgy érzem most, mintha TI mondtátok volna ki most helyettem azt amire kerestem a válaszom, amit nem mondtam ki, amiket elfojtottam.....

Köszönöm még egyszer a szemnyitást :)))))

2008. jún. 5. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!