Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem rendszeresen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borabor kérdése:

A férjem rendszeresen egy másik nőt nézeget. Kell tartanom ettől?

Figyelt kérdés
A lány egy általános iskolás osztálytársa volt, kamaszként szerelmes volt belé, majd néhány éve, egy osztálytalálkozón majdnem össze is jöttek. Az akadály az aktuális barátnője volt. Mi 9 éve ismerjük egymást, és évekkel ezelőtt kinézett magának. 2 éve vagyunk együtt, 1 éve házasok, és van egy 2 hónapos babánk. Mégis, sajnos rendszeresen ezt a lányt csekkolgatja a közösségi oldalakon. Nincs kétségem, hogy imád minket, de akkor miért ez az egész? Senki mást nem nézeget, sőt, alig tölt időt ilyesmivel. Kell tartanom a be nem teljesült szerelem édes emlékétől? Előre is köszönöm az érdemi tippeket!
2011. aug. 16. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt vele kell lerendezned.. lehet h nem ugy van, ahogy gondolod...
2011. aug. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem egészen normális dolog amit a férjed csinál. De miért nem kérdezed meg őt, hogy miért teszi ezt? Engem biztos nagyon zavarna.
2011. aug. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Magamból indulok ki (nő vagyok): igen, a be nem teljesült szerelem édes emléke lehet izgató! De nem azt jelenti, hogy bármit lépne is az ügyben!
2011. aug. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy beszélgettünk mi már erről mindenféle hangnemben... Ez a lány ehy kamaszkori társaság tagja. A társaság többi tagját nem keresi. Már felvetettem, hogy hívjon össze egy baráti találkát ezekkel az emberekkel, de az volt a válasza, hogy nincsenek ők olyan viszonyban, hogy bármi ilyesmit akarjon kezdeményezni. A várandósságom alatt, hormonoktól fűtve még azt is mondtam, hogy keresse fel a csajt, töltsön vele egy napot, nézze meg mit érez, és az eredmény szerint valamelyik vonalat zárja le. Teljesen kiakadt, hogy micsoda baromság... De kitartó rendszerességgel (kb 3 hetente) megnézegeti a lány összes fotóját. Én tudom, hogy mindenki csekkolgat múltbélieket, vagy majdnem beteljesülteket ezeken az oldalakon, de ő senki mást nem... Ez ijeszt meg.
2011. aug. 17. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!