Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék vele újra jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék vele újra jó beszélő viszonyba kerülni?

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm, akibe még nyáron szerelmes lettem udvaroltam is neki, de mivel elmúlt a szerelem abbahagytam.

Most pedig újra szerelmes lettem bele, de most 1000x jobban mint pár hónapja, csak sajnos azóta már van barátja.

Hogyan tudnám elérni azt hogy újra nagyon jó barátja legyek? Miről beszéljek vele, hova vigyem el stb.


2013. febr. 3. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:

figyu, ha van barátja, akkor bonyolult :D

de szerintem nyugodtan megpróbálhatod, hívd el egy kávéra, és mondd el neki szerintem, hogy szereted...jobb ha kiderül, hogy esélytelen, vagy van-e esélye a dolognak. mert ha tök esélytelen, akkor ne kínozd magad azzal, hogy barátok vagytok csak....összeszeded minden bátorságod és odamész hozzá, és ennyi...sok sikert :D

2013. febr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Azóta már elmondtam neki hogy szerettem, és hogy már csak barátja szeretnék lenni. A kérdés az hogy hogyan tudnék barátból szerető lenni. várok még a kommenteket.
2013. febr. 3. 20:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerető ne legyél (abban az értelemben hogy veled csalja a párját). Kicsit bonyolúlt mivel ő úgy tudja, hogy már elmúlt a szerelem (mondjuk nekem furcsa ez a kiszeretek belőle aztán újra vissza). Szerintem is inkább közölni kellene vele annak nincs értelme ha kínzod magad mellette csak mint barát. Legyen tiszta, ha akar valamit zárja le a mostani kapcsolatát ha meg semmit nem akar akkor értelmesebb őt békénhagyni és más valaki után nézni.
2013. febr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne akarj egy nő barátja lenni...ez a szekér már elment... lekéstél róla.
2013. febr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nézd, ő idősebb nálam, én márciusban leszek 17, ő meg majd decemberben 18 éves. A barátja meg talán 26 éves. Nem hiszem hogy ne lenne esélyem.
2013. febr. 5. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!