Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan lány akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány akinek gazdag párja van, és akár gyerekük is?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem gazdag párom van, de szerintem ettől ugyanolyan ember, mint bárki más. Leszögezem nem azért jöttem össze vele, mert a pénze különösebben érdekelne.
2011. márc. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nekem is gazdag párom van, hajlamos az önzésre, zsugoriságra, ha beteg vagyok egy vitamint sem vesz nekem

magától

nem mintha a pénze kellene, de törődéshiányt érzek

és el akar jegyezni, mert totál nem látja át a helyzetem és hogy nekem ez így nem jó, mert beszéltem már vele erről, de fel sem fogja, nem tudja elképzelni mi bajom

2011. márc. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
első 2ő mennyit keres a párotok?
2011. márc. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a gazdagság relatív fogalom

általában úgy kell értelmezni, mennyi ideig tudsz élni a felhalmozott pénzedből mindennemű jövedelem nélkül.

minél tovább, annál gazdagabb vagy

a páromnak milliók vannak csak úgy félretéve, vészesetre....

2011. márc. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

milliók vannak félre téve hát igen,az enyémnek csak kölcsöne van:(néha nagyon jó vele lenni,néha viszont ha nem ugy van ahogy ő akarja akkor nagy veszekedés szokott lenni.

Nemtudom megéri-e az egész

2011. márc. 4. 23:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok.. Inkább nem írnám le, hogy mennyit keres a párom, de szemléltetésként: bármikor gond nélkül képesek lennénk egy 2 hónapos hawaii ( vagy egyéb luxus helyen kivitelezett) nyaralást finanszírozni minden extrával.
2011. márc. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

22:47 vagyok

a páromnak nem csak félretéve van, folyamatosan gyűjt hozzá és van lakása, meg kocsija és semmilyen hitele/tartozása nincs és képes panaszkodni, hogy nincs pénze!!!!

vendéglátóhelyeken borravalót sem képes adni!!!ami annyira nem zavar, mert a felszolgálócsajok hajlamosak magukra venni, hogy nem jönnek be neki :)mert amúgy nagyon helyes srác.

de nem tudja, hogyan kell megosztani a párjával. amikor kapok tőle valamit, tuti olyat vesz, amiből van már nekem egy rakás ugyanolyan...

és kedves kommentelő, amit írtál, nem függ attól hogy hogyan áll a párod anyagilag

2011. márc. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok

még csak annyit szerettem volna, az én párom hajlamos megmondani, mire költhetek, mire nem, ha az ő pénzéről van szó

pl kitalálja hogy veszünk nekem cipőt és beszabályozza hogy nézzen ki és hát rendkívül nehéz egyeztetni, hogy nekem tetszen, mert ő legszívesebben öreg nyanyaként öltöztetne engem fel. alacsony sarok, szolid fazonok...

2011. márc. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én páromra nem azt mondanám,hogy gazdag,inkább csak azt ,hogy jól él. Tehát szép autó,extra modern kivitelezésű lakás,és nincs hitele.DE! Nem gazdag.Sosem érdekelt a pénze,amikor összejöttünk nem is tudtam az anyagi helyzetéről.4 éve vagyunk együtt,de nem költ rám.Szóval akinek szegényebb párja van és szűkölködnek, azok ne gondolják,hogy a tehetősebb férfi mindent megvesz a feleségének,mert ez általában nem igaz.Én csak szülinapomra szoktam ajándékot kapni (pár szál rózsa,esetleg elvisz vacsorázni)És nyáron elmegyünk nyaralni.Az év többi részében nem vesz nekem semmit,és nem is igénylem,mert van saját keresetem.
2011. márc. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!