Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem bírnád tovább, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem bírnád tovább, hogy csak a szeretője vagy egy pasinak, kitálalnál a feleségének?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 03:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szereted??
2013. febr. 4. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ès szerinted mi történne, ha kitálalnál?Elhagyná a felesége,de vajon veled maradni, ha csak úgy kitálalsz a tudta nélkül?Én tuti nem mardnék.

Mi rá a garncia, hogy ha téged választ, kis idő múlva nem csal meg téged is?

Gyereke van?

Szerintem egyszerüen dobd a fickót és keres valakit akinek te vagy ez első.

2013. febr. 4. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem sem érnél el semmit ezzel.

Ha szereted is, ezzel nem megszereznéd, csak elvadítanád magadtól. A feleségét mindenki sajnálná, téged meg megvetnének. Ne add meg nekik ezt az örömet.

Tanulj ebből az esetből és ne állj szóba ezentúl, csak szinglikkel. Ha egy nős pasit megszereztél, akkor normális, független pasiból minden ujjadra akad.

2013. febr. 4. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a pasit jobban jársz,akárhogy is derül ki ha te mondod el vagy mástól tudja meg a felesége,ő lesz az áldozat te meg leszel a nagy K....láttam már ilyet.Nem is értettem sose mi jó egy ilyen viszonyba bujkálni ara a havi 1-2 pásztorórára.
2013. febr. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretném,SOHA!!! nem árulnám el!Végülis én választottam azt,hogy második legyek!
2013. febr. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem , ezzel csak boldogtalanná teszel mindenkit. Nem hiszek az édes bosszúban, a harag mindig azt emészti fel, aki haragszik.
2013. febr. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem a Te dolgod igazsagot osztani masok felett.

Annyira visszataszito amikor vkinek ilyen fordul meg a fejeben..

2013. febr. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
én ezt megléptem...a csaj vette el tőlem,aztán velem csalja a csajt.Eli s mondtam neki ezerszer,de még együtt vannak,holott a csaj tudja,hogy viszonyznk van,hetente többször együtt vagyunk...őt nem érdekli,mert ő is félrekufircol...
2013. febr. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%
Alapból soha nem jönnék össze nős/párkapcsolatban élő férfival, mert az a világon legundorítóbb dolog!!!
2013. febr. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én nős pasi vagyok, szeretőm van, és nem fogja elmondani a feleségemnek, mert szeret -- és nem akar rosszat sem nekem, sem a feleségemnek, se magának.
2013. febr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!