Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket nem zavar néha, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar néha, hogy a párotok volt már előttetek szerelmes és hogy hány másik illetővel volt dolga?

Figyelt kérdés
ha igen,miért?ha nem,miért nem?
2013. febr. 4. 13:05
1 2
 11/16 ASOT ***** válasza:
Az kínos lehet, és ha beszélsz erről vele akkor is folytatja?
2013. febr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

5-ös az utolsó mondatod nagyon is helytálló. Ilyen létezik.

Sokan annyira ragaszkodó típusok, hogy képtelenek elengedni az első szerelmüket még akkor is ha megcsalta megalázta őket egyszerüen nem tudnak kiábrándulni és továbblépni. Vágynak a jövőre, egy új jobb boldogabb kapcsolatra de képtelenek túllépni a régin. Múltba ragadva pedig nem lehet élni. Ez a bajom a barátommal úgy tünik még mindig a 3 éve véget ért kapcsolatát siratja. 29 éves első és eddigi egyetlen szerelme volt a csaj. 4 évig éltek együtt. De annyira ragaszkodó annyira családcentrikus és naiv jótét lélek, hogy nem tud újrakezdeni. Ő tényleg úgy volt vele, hogy egy élet egy partner akit fiatalon megismert. De ez manapság tényleg tündérmesébe illő ritka mint a fehér holló. Nagynamám, szüleim idején még dívott manapság sajnos a bolti tej is tartósabb mint sok párkapcsolat. Úgy váltogatják egyesek a párjukat mint más az alsógatyáját. Nekem is nehéz volt ezt elfogadnom amikor szakitottam az első nagy szerelemmel, de nekem sikerült túllépnem a páromnak meg úgy néz ki nem sikerül. Ilyen az amikor valaki egy emberre teszi fel az egész életét és ha elhagyja félember marad örökre....

2013. febr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha beszélek vele akkor nem folytatja, sőt ha felhozza utána mindig bocsánatot is kér.

Úgy vagyok vele, ha megtiltom h róla beszéljen azzal nem érek el semmit mert ugyan úgy rá gondol csak nem fogja kimondani. A gondolatai a gond, a szavainkat megválogathatjuk de a probléma fennmarad.

2013. febr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Előfordul, hogy az exe nevén szólít.
2013. febr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, sőt szerintem fontos, hogy az embernek legyenek párkapcsolati tapasztalatai, hiszen minden szerelem, kapcsolat után fontos tanulságokkal, tapasztalatokkal gazdagodik az ember, ami jó esetben arra ösztönzi, hogy a következő párkapcsolata sikeresebb legyen. Másrészt pedig minden ember "csomagokkal" érkezik egy új kapcsolatba; a múltja része és nagyon is fontos, hiszen ezek által vált azzá, akit most a jelenben szeretek. Szerintem aki ez zavar, nagyon éretlen személyiség.
2013. febr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 ASOT ***** válasza:

elfelejteni véglegesen nem lehet senkit, mert nincs egy delete gomb az emberi agyban.

De túl lehet lépni rajta.


De ne azért legyen valakink mert hogy jobb mintha senki sem lenne, mert az a másiknak sz@r lesz, és neked sem a legegészségesebb.


Sajnálom akik ezen képtelenek túlesni, mert azok egyedül lehetnek csak teljesen boldogok, mert mást nehezen fognak szeretni.


De ha már elvileg van egy párunk akire azt mondjuk h szeretjük és fontos nekünk ésatöbbi szokásos, akkor nem szabad azzal foglalkozni , hogy mi volt, főleg nem az aktuális párunk előtt felhozni ezt a témát.


aki nem képes erre a minimumra az ne is menjen bele kapcsolatba.


De az is biztos h siránkozással és búslakodással semmi sincs megoldva. Ha az ember nem ad esélyt magának egy új szebb életre, és ez által később másnak sem akkor menjen Mexikóba és ültetgesse a kenderpalántákat.

2013. febr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!