Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy éljek olyan párkapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éljek olyan párkapcsolatban, ahol tudom, hogy a másik fél nem szerelmes belém, vagyis soha nem is volt az?

Figyelt kérdés
Szakítsak? Adjatok tanácsot, légyszi! Normális válaszokat várok!köszi

2012. nov. 20. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
annak szerintem nem sok értelme van. mi marad akkor, ami őt hozzád köti?
2012. nov. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi értelme egy olyan kapcsolatnak?
2012. nov. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen biztos vagy abban hogy nem szeret? Csak mert ha igen akkor nincs sok értelme annak hogy együtt vagytok. Egy kapcsolat két emberből áll.
2012. nov. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A szerelem az amugy is elmúlik mindenhol, kérdés mi marad belőle, utána.

Szeret? Te szereted? Fontos vagy neki? Neked ő fontos?

Ha igen akkor ne szakíts.

Ha nem akkor szakíts!

2012. nov. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TOMAtm ***** válasza:
lol ez milyen kapcsolat?akkor miért van veled ha sosem szeretett?a pénz vagy a lakás miatt,közös gyerek miatt mi lehet még?
2012. nov. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Uhh...Több hasonló kérdést láttam már itt, és mindig azt válaszolják, hogy szakíts, hiszen akkor csak pótlék vagy neki, ha szerelmes lesz úgyis otthagy stb. De ha te szerelemmel szereted, akkor gondolom nehéz lesz ezt meglépned...de ha vársz, talán majd ő lép először.
2012. nov. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!