Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Parkapcsolat egy kulfoldivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parkapcsolat egy kulfoldivel, mukodhet?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy kufoldi sraccal,nagyon tetszik,de nem tudom mennyire mukodokepes egy ilyen kapcsolat hosszutavon?

Van itt olyan,akinek kulfoldi a parja?

(kulfoldon elunk,ugyanabban a varosban)


L.26


2013. febr. 4. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a külföldtől is függ.
2013. febr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Működőképes, erre én vagyok a bizonyíték.
2013. febr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

RItkán működik, mások a szokásaik, más a nyelv, még oké, hogy perfekt beszéled a nyelvet, amit ő is, de az érzelmi átvitel akkor is nehezebb, mint magyar magyar közt. Nem elásandó kapcsolat, de nehéz lesz hosszútávon, kivéve ha zsák folt effektus van. SOk sikert!


F25

2013. febr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Á nem hidd el. max az elején de később nem fog
2013. febr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az en kedvesem is külföldi. Ö egy magyar lany.


Hozza kell tenni, hogy jo par evet eltem es tanultam Magyarorszagon (es mint latszik, a nyelvet is elsajatitottam). Egyebkent miert nem müködne, föleg, ha egy varosban is eltek?


Ha valahogyan tudtok komunikalni, akkor szerintem semmi akadalya. Persze, adodnak nehezsegek, amikor egyikönk valami teljesen nyilvanvalot akar mondani a masiknak, amikor ismeretek hianyaban ezt nem erti meg.


En igy vagyok, amikor magyar zenekböl, fimekböl ideznek, amiket eletemben nem lattam. De idövel sikerült kikövetkeztetnem, hogy az "easy rider öcsem!" nem a Dennis Hopper es Peter Fonda legendas klasszikusara utal ;)


27/28 evesek vagyunk.

2013. febr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

@Kavalier: respect, tényleg jól elsajátítottad. Egy hibát vétettél csak: "miért ne müködne". ;)

a kérdésre a válaszom, sztem egyénfüggö. Nekem nem jött be, bár lehet, h túl különbözöek is voltunk, de engem az zavart, h nem az anyanyelvemen kommunikálok, és így egymás baráti társaságában nem volt sosem az igazi, plusz nem tudtam magam anyanyelvemen, árnyalt dolgokban pontosan kifejezni. De ettöl még müködhet, ismerek sok olyat, akinél nem volt problem, de olyat is, aki nem tudja elképzelni nem magyarral.

2013. febr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszi az eddigi valaszokat,eleg vegyesek.

engem az zavar csak,hogy sokszor vissza kell kerdeznem,es idiotanak erzem magam miatta.

mar mondtam neki,de o mindig azt feleli hogy ot nem zavarja hogy nem vagyok perfekt.


en itt maradok ebben az orszagban,ezert is gondoltam,hogy idovel majd belejovok a kommunikacioba es mukodokepes lehet majd a kapcsolat.:)

2013. febr. 4. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!