Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiú ábránd, hogy találok ilyent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiú ábránd, hogy találok ilyent?

Figyelt kérdés

Engem nagyon zavar az, ha egy fiú , vagy akár lány a beszélgetések során kötőszóként használja b@zd megeket, és a hasonló kellemes hangzású kifejezéseket. Kérésre sem változik ez, mert úgy megszokta.

Csak engem zavar ez, és elvárható, hogy kihagyja ezeket a beszélgetésekből, vagy ez csak hiú ábránd?

Olyan kellemetlen, amikor anyuval, vagy a tesóimmal is beszél a barátom, és elejt egy két hasonló szót. Ha szóvá teszem, akkor a válasz az, hogy melyik században élsz?

Mi mindig szemrehányást kaptunk a szüleinktől, ha ilyent mondtunk volna. Főleg a bátyám, mert a lány tesóimra nem volt jellemző. A bátyám is csak a baráti körben ejtett el egyszer egyszer ilyen szavakat. Otthon nem .

Mennyi az esély, hogy leszokik róla?



2013. febr. 4. 09:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam káromkodni.
2013. febr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mond neki: Még egy b@zdmeg te köcs*g és nem k*runk!
2013. febr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én se szoktam káromkodni b@zmeg. Ilyen kib@szott mocskos szavakat soha a kurv@ életbe nem ejtenék ki a számon!

Nézd, én alapvetően vallom azt, hogy ez valahol jól neveltség kérdése. Ha így szokta meg, és kérted, hogy ne csinálja, ennek ellenére mégis, akkor már nem sok esély van rá, hogy leszokik róla.

2013. febr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Akinek olyan a családja, az megmarad benne. Aki csak a haverok kedvéért beszél csúnyán még leszokhat.
2013. febr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Le lehet szokni róla,ha valaki akar.Elejében direkt figyel rá,utána már könnyen megy.Kérdés,hogy ő akarja-e,mert úgy tűnik,hogy nem veszi komolyan a kérésedet.
2013. febr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 fospuska ***** válasza:
ha többet lenne veletek,legalább akkor visszafogná magát,ha nálatok van,de leszokni nem fog róla. főleg,ha a baráti társaságának a szókincse hasonló.
2013. febr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hármas! Ha az első mondatodat kihagytad volna, értékes lenne a válaszod.

Egyébként válogatás nélküli helyeken beszél így.

2013. febr. 4. 09:47
 8/13 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok. Nézd, az már probléma. Engem is zavar, ha haver válogatás nélkül éget ezzel. Azért szülők előtt ne beszéljen már így egy srác...
2013. febr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Engem zavar és nem is beszélek csúnyán, ha közeli ismerős, rá is szólok, hogy "velem ne beszélj csúnyán", ha távoli akkor hamar lezárom a beszélgetést, nem méltatom...

38F.

2013. febr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9!

Örülök, hogy fiú is van ilyen véleményen.

Köszönöm, és zöld pacsi.

2013. febr. 4. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!