Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik a suliban lévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik a suliban lévő angol tanárnő. Hogy mondjam el neki vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
LÉGYSZI NE AZT ÍRJÁTOK, HOGY HÜLYE VAGYOK MEG HOGY NINCS ESÉLYEM MEG HOGY NEM FOG BELE MENNI MERT NEM FOGJA FELADNI A KARRIERJÉT!!!!!! Én 16 vagyok. A tanárnő 25 környékén van szerintem. A tanárnő most idén került a suliba. Nagyon fiatal és csinos. Nagyon megtetszett nekem. Ez nem fellángolás. Amióta elsőnek megláttam azóta tetszik és ez az érzés nem múlik el. Nem tanít engem sajnos. Mindig rá gondolok. Hogy mondjam el neki? Mit csináljak? KOMOLYAN GONDOLOM!

2013. febr. 4. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
i want to f*ck you bitch
2013. febr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ivan Iljics ***** válasza:
100%

Csak azért gondolod hogy komoly mert szinte naponta látod.


Szóval mit csinálj: Érettségizz le, menj el egyetemre, másfél év után visszanézve még mindig tetszik akkor rajta.

2013. febr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
41%
hey baby! do you want my cock? tuti befuto :D:D:D
2013. febr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Ez melyik város ahol a sulitok van?
2013. febr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el, keress magadhoz valót. Úgysem kockáztatna, mert kiskorúk megrontásáért börtönbe zárnák, pedofilnak néznék. Úgysem kockáztatna egy 16 éves miatt.
2013. febr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

Én semmi pénzért nem kezdenék 16 évessel.

25/N

2013. márc. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fap!Fap! és minden megvan oldva.
2013. ápr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!